To będzie hit! NuPrime Stream-9 transport sieciowy (streamer) Bluetooth aptX HD

NuPrime Stream-9 to kolejna, bardzo interesująca propozycja od producenta z Tajwanu. Referencyjny transport sieciowy, który możemy podłączyć do amplitunera/wzmacniacza z wejściami cyfrowymi lub przetwornika cyfrowo-analogowego (DAC). Kolejne mocne ogniwo, które doskonale uzupełnia modułową ofertę NuPrime. A do tego jest w bardzo konkurencyjnej cenie.
 

stream9

NuPrime Audio jest jednym z liderów w dziedzinie budowy obwodów impulsowych, zaś jego urządzenia słyną ze znakomitego przetwarzania i wzmacniania sygnałów cyfrowych. Wszystkie produkty NuPrime zapewniają rozległą scenę dźwiękową, błyskawiczną dynamikę, ultra-niskie zniekształcenia i szumy, z muzyką wyłaniającą się z nieskazitelnego tła. I co ważne - udaje im się zachować rozsądną cenę.  Tym razem do rodziny kompaktowych urządzeń NuPrime dołącza transport sieciowy Stream-9.


Opatentowany przez NuPrime układ konwertera częstotliwości próbkowania (SRC), liniowy zasilacz oraz obwód zasilania o niskim poziomie szumów, a także inne komponenty klasy audiofilskiej sprawiają, że Stream-9 odważnie sięga po wydajność światowej klasy.


stream-9

Sercem tego urządzenia jest oczywiście 64-bitowy, czterordzeniowy procesor Arm Cortex-A53, który zapewnia stabilne działanie, nawet przy wysokiej rozdzielczości streamingu. NuPrime Stream-9 oferuje przesył Wi-Fi 24-bit/192 kHz, a także Bluetooth 5.0 aptX HD, AirPlay 2 oraz sieciowe DLNA. Unikalny konwerter częstotliwości próbkowania (SRC) daje użytkownikowi możliwość up-samplingu częstotliwości próbkowania PCM i DSD, od 44,1 kHz do 768 kHz lub DSD64 do DSD255, z zachowaniem  bardzo niskiego jittera.
 
Z NuPrime Stream-9 bez problemu połączysz się z wszystkimi głównymi serwisami przesyłania strumieniowego online: Spotify, TIDAL, TuneIn, Deezer, a także iHeartRadio, Qobuz i QQ Music. Wygodne sterowanie inteligentnym systemem muzycznym i wybieranie muzyki źródłowej oraz docelowych głośników możliwe jest poprzez bezpłatną aplikację kompatybilną z iOS i systemem Android. Bluetooth 5.0 HD-Qualcomm aptX HD obsługuje 24-bitową jakość muzyki przez Bluetooth do max. 30 metrów. 
 
 stream-9
 
Duża liczba wyjść cyfrowych ułatwia podłączenie Stream-9 do każdego zewnętrznego przetwornika cyfrowo-analogowego lub wzmacniacz.  Urządzenie umożliwia re-streaming po złączu optycznych i koaksjalnym. 

Produkt dostępny w kolorze czarnym lub srebrnym.

Cena i specyfikacja NuPrime Stream-9 w sklep.RMS.pl >>

Inne produkty w kategorii transport sieciowy w sklep.RMS.pl >>