Shure Aonic Free True Wireless Sound Isolating™ - dokanałowówki z nowym wzornictwem

 

Zgodnie z zapewnieniami producenta, Shure Aonic Free True Wireless Sound Isolating™ dostarczą dźwięk z głębokimi basami, o czysty studyjnej jakości. Bezprzewodowa technologia Bluetooth® 5 zapewnia lepszą stabilność połączenia i zasięg do 10 metrów. Uwagę zwraca jednak brak charakterystycznej dla Shure metody mocowania słuchawek zausznym „haczykiem”. Zamiast tego w Aonic Free otrzymujemy bardziej klasyczną konstrukcję wkładek dousznych. 

 

Shure Aonic Free obsługują wiele kodeków, w tym Qualcomm® aptX™, AAC i SBC. Shure Aonic Free umożliwia łączenie z telefonami, tabletami i laptopami w celu słuchania muzyki i prowadzenia rozmów. Mikrofony zostały rozmieszczone tak, aby uzyskać jak najlepszą klarowność rozmowy podczas wideokonferencji i rozmów telefonicznych. Użytkownicy mogą sterować połączeniami, odtwarzaniem i poziomem głośności poprzez wbudowane przyciski sterujące lub za pomocą  bezpłatnej aplikacji ShurePlus™ PLAY (na systemy iOS i Android).  

Konstrukcja słuchawki jest odporna na pot i trudne warunki atmosferyczne. Słuchawki działają do 7 godzin na jednym ładowaniu baterii, a etui z klapką zapewnia dwa dodatkowe ładowania, co łącznie daje do 21 godzin odtwarzania dźwięku. 15 minut ładowania w etui zapewnia do godziny odtwarzania. 

Zastosowanie Technologii Sound Isolating™ blokuje nawet do 37 dB szumu, co pozwala na wyeliminowanie rozpraszających dźwięków z otoczenia. Na słuchawce znajdziemy przycisk kontroli głośności i przycisk wyciszania. Po naciśnięciu jednego przycisku, automatycznie wracamy do trybu środowiskowego. W firmowej aplikacji ShurePlus™ PLAY, która jest kompatybilna z systemami iOS i Android, mamy możliwość dostosowania funkcji przycisków do własnych potrzeb, a także spersonalizowania poziomów EQ i Environment Mode. Producent zapewnia, że specjalna konstrukcja słuchawek pozwala na blokowanie do 37 dB, zapewniając jednocześnie bezpieczne dopasowanie bez zniekształceń.

Spersonalizowany korektor barwy dźwięku:  stworzony za pomocą darmowej aplikacji PLAY i zapisywany bezpośrednio w słuchawkach, co ułatwia przenoszenie go do innych aplikacji lub urządzeń.

 

W pudełku znajdziemy: dwuletnią gwarancję, parę słuchawek AONIC FREE Sound Isolating(TM), zestaw piankowych osłon w rozmiarach S,M,L w celu zapewnienia idealnego dopasowania, etui do ładowania i transportu oraz kabel USB-C do ładowania. Słuchawki douszne Shure True Wireless Sound Isolating Aonic Free są dostępne w kolorze Graphite Grey.

Specyfikacja słuchawek Shure Aonic Free w sklep.RMS.pl >>

Więcej produktów z tej kategorii - słuchawki bezprzewodowe