Bezprzewodowe nauszne słuchawki Bluetooth aptX z ANC: Lindy LH500XW, LH700XW, LH900XW


Lindy, producent znany głównie z wysokiej jakości kabli oraz bardzo szerokiej gamy połączeń AV, wprowadza właśnie do swojej oferty trzy modele bezprzewodowych nausznych słuchawek Bluetooth aptX z aktywną redukcją szumów ANC: Lindy LH500XW, LH700XW, LH900XW, które oferują wysoki komfort użytkowania i świetną jakość dźwięku opartą na nowoczesnych technologiach.
 Aktywna redukcja szumów pozwala użytkownikom zanurzyć się w świecie muzyki, filmu lub gier, w którym mogą bez zakłóceń z zewnątrz delektować się niesamowitą jakością dostarczanego dźwięku. Dzięki zintegrowanemu systemowi głośnomówiącemu („Hands Free Calling”) oraz inteligentnemu sterowaniu dotykowemu bezprzewodowe słuchawki Lindy sprawdzą się także podczas połączeń głosowych oraz video. 
 

lindy lh900

                   

40-milimetrowe przetworniki neodymowe dostarczą świetne brzmienie ze zrównoważonymi średnimi tonami, wyjątkowo czystymi tonami wysokimi i głębokim basem. Dzięki kodekowi aptX utrzymamy wysoką jakość dźwięku także przy bezprzewodowym przesyle za pośrednictwem Bluetooth. Bezproblemowe sterowanie odtwarzaniem utworów, a także regulacja głośności odbywa się poprzez przyciski  umieszczone na słuchawce.

Słuchawki Lindy LH500XW, LH700XW oraz LH900XW posiadają wysokiej jakości nauszniki wykonane ze skóry proteinowej oraz regulowany pałąk, który umożliwia wygodne dopasowanie, co przekłada się na optymalny komfort nawet podczas długich sesji użytkowania.

lindy lh900


W opakowaniu razem ze słuchawkami znajdziemy także:
    • Kabel audio 3,5 mm
    • Kabel ładujący USB
    • Adapter do 6,3 mm
    • Adapter samolotowy z podwójną wtyczka
    • Futerał z siateczkowym etui
    • Instrukcję Lindy

Czym zatem różnią się między sobą te trzy modele?

Zastosowanie technologii aktywnej redukcji szumów ANC pozwala na zablokowanie odgłosów z zewnątrz i zapewnia pierwszorzędne wrażenia słuchowe pomimo głośnego hałasu w tle. Dzięki ANC w modelu LH500XWANC odgłosy z zewnątrz zostają zredukowane nawet o 85%. Natomiast w dwóch wyższych modelach LH700XW oraz LH900XW zastosowano najbardziej zaawansowaną technologię aktywnej redukcji hałasu, czyli hybrydowe ANC (Hybrid ANC), która pozwala na wytłumienie nawet do 98% hałasu z zewnątrz. 
 
Na czym polega hybrydowe ANC?

Większość słuchawek z ANC umieszcza mikrofony wyłącznie na zewnątrz lub tylko wewnątrz nauszników. Hybrydowa redukcja szumów jest skuteczniejsza dlatego, że łączy te dwa podejścia. 

lindy lh900

 
W modelach LH700XW oraz LH900XW mikrofony są ulokowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz nausznika. W ten sposób Hybrid ANC, wykorzystując w regulacji sygnału zarówno sprzężenie zwrotne jak i sprzężenie w przód, ma większe spektrum, wykrywa szerszy zakres częstotliwości, a następnie dokonuje je eliminuje w taki sposób, że do uszu użytkownika dociera wyłącznie odtwarzany dźwięk.
 
Dodatkowo w wyższych modelach  LH700XW oraz LH900XW wprowadzono wygodną opcję Twin Pairing, czyli podwójnego parowania, która umożliwia jednoczesne bezprzewodowe połączenie dwóch urządzeń za pomocą Bluetooth. Idealne rozwiązanie do łatwego, szybkiego przełączania się na przykład między muzyką z laptopa i z podłączonego smartfona. 
 

Słuchawki LH700XW oraz LH900XW bazują na Bluetooth 5.0. Tym co wyróżnia model LH700XW to na pewno niezwykle mocna bateria, która pozwala na długotrwałe użytkowanie, nawet do 92 godzin przy włączonym ANC, do 50 godzin na Bluetooth i aż do 35 godzin przy korzystaniu zarówno z Bluetooth jak i ANC.
 
Najwyższy w serii, LH900XW to flagowy model rodziny słuchawek Lindy. Dzięki wyjątkowej jakości dźwięku, hybrydowej redukcji szumów i funkcji ładowania przez USB typu C, LH900XW oferuje bogaty zestaw funkcji i wyjątkowe wrażenia słuchowe. 


lindy lh900

 

W słuchawkach Lindy LH900XW skorzystamy m.in. z technologii Auto-Pause (automatyczna pauza). Po zdjęciu słuchawek i ponownym ich założeniu odtwarzanie jest kontynuowane w tym samym miejscu, w którym zostało przerwane. Natomiast funkcja External Audio Pass-through w trybie ANC pozwala przepuścić niektóre zewnętrzne dźwięki bez konieczności zdejmowania słuchawek. Diody umieszczone na zewnątrz słuchawki Lindy LH900XW pozwalają na wygodne, bieżące monitorowanie stanu naładowania baterii. 

Cena i specyfikacja słuchawek Lindy LH700XW w sklep.RMS.pl >>

Cena i specyfikacja słuchawek Lindy LH900XW w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - słuchawki z redukcją szumu >>