Co przynosi druga generacja słuchawek studyjnych Shure SRH840A i SRH440A?

Shure wprowadza drugą generację słuchawek zbudowanych z myślą o profesjonalnym zastosowaniu: SRH840A i SRH440A. Wprowadzone ulepszenia to m.in. niższe zniekształcenia harmoniczne i bardziej precyzyjne dopasowanie lewego i prawego przetwornika. Zaktualizowane modele SRH840A i SRH440A mają także zapewnić większy komfort i trwałość, a także bardziej stylowy wygląd.

Modele SRH840A i SRH440A mają zamkniętą, wokółuszną konstrukcję z szerokim wyściełanym pałąkiem, który zapewnia komfort podczas długich sesji odsłuchowych. Producent zapewnia, że nowa konstrukcja z matowym czarnym wykończeniem jest bardziej wytrzymała, a w standardzie dostajemy odłączany, prosty kabel. Oba modele bazują na 40-milimetrowych, dynamicznych przetwornikach neodymowych, a różnią się pasmem przenoszenia.

Profesjonalne słuchawki studyjne SRH840A

Model SRH840A ma pasmo przenoszenia 5 Hz-25 kHz i czułość 197 dB/mW (@ 1 kHz), które według producenta zapewnia profesjonalną jakość dźwięku z bogatym basem, wyraźną średnicą i rozszerzonymi tonami wysokimi. Ten model zawiera złote detale na obudowie. Nowe profesjonalne słuchawki studyjne SRH840A mają dostarczyć precyzyjny i dobrze wyrównany dźwięk, SRH840A są zoptymalizowane pod kątem szczegółowego odsłuchu i monitorowania studyjnego. Szeroki, wyściełany pałąk i składana konstrukcja zadbają o komfort użytkowania. 

Najważniejsze cechy:

• Bogate basy, czyste średnie i rozszerzone wysokie tony
• Wysokiej jakości wyściełany pałąk zapewnia ergonomiczne dopasowanie i komfort
• Zamknięta konstrukcja wokółuszna wygodnie leży na uszach i redukuje hałas w tle
• Odłączany kabel z blokadą jest pewnie mocowany w nauszniku i umożliwia łatwą wymianę
• 40 mm dynamiczne przetworniki neodymowe zapewniają naturalne i dobrze wyrównane pasmo przenoszenia z niskimi zniekształceniami
• Elegancka, wytrzymała konstrukcja

SRH840A są dostarczane z odłączanym, prostym kablem z blokadą oraz gwintowanym, pozłacany adapterem HPAQA1 6,3 mm oraz futerałem.

Profesjonalne słuchawki studyjne SRH440A

Słuchawki SRH440A z pasmem przenoszenia od 10 Hz do 22 000 Hz i czułością 97 dB/m (@ 1 kHz) przeznaczone są do podcastów, studia domowego i odsłuchu przy edycji/miksowaniu. Zwiększona izolacja od otoczenia, spójne i wyrównane brzmieniowo zapewnia dokładną reprodukcję nagrań, dzięki czemu idealnie nadają się do profesjonalnych produkcji podczas podcastu, sesji nagraniowej lub nagrań video.

Najważniejsze cechy:

• Przejrzysta, naturalna sygnatura dźwiękowa zapewnia szczegółowy dźwięk w szerokim zakresie
• Wyściełany pałąk zapewnia komfort podczas długotrwałego użytkowania
• Dynamiczne przetworniki neodymowe 40 mm
• Elegancka, wytrzymała konstrukcja
• Wygodna zamknięta konstrukcja wokółuszna wygodnie leży na uszach i redukuje hałas w tle

SRH440A są dostarczane z odłączanym, prostym kablem z blokadą oraz gwintowanym, pozłacany adapterem HPAQA1 6,3 mm.

Specyfikacja słuchawek Shure SRH840A w sklep.RMS.pl >>

Specyfikacja słuchawek Shure SRH440A w sklep.RMS.pl >>

Więcej produktów z tej kategorii - słuchawki studyjne