Lyngdorf subwoofer pasywny BW-20

Lyngdorf BW-20 to subwoofer pasywny, który został wyposażony w dwa głośniki niskotonowe o średnicy 12 cali (30,5cm). "BW" w nazwie produktu oznacza "Boundary woofer", czyli subwoofer przeznaczony do umieszczenia blisko ścian czy w rogu pomieszczenia. W takim ustawieniu wykorzystuje on akustykę pomieszczenia i osiąga najlepszą odpowiedź impulsową basu, unikając opóźnionego odbijania się basu od ścian.

BW-20 to największy model z serii BW, rozszerzający ofertę kompaktowych głośników niskotonowych BW-2 i BW-3. Jest subwooferem pasywnym, wymagającym wzmacniacza zewnętrznego. 

Więcej niż subwoofer

BW-20 to głośnik niskotonowy, który jak na subwoofer, obsługuje bardzo szerokie pasmo, sięgające od 20 Hz aż do 500 Hz. Pozwala to na bezproblemową integrację z dowolnymi głośnikami przednimi i typem filtra zwrotnicy oraz pozwala uniknąć różnic w wydajności dźwięku, nawet jeśli głośniki przednie nie są głośnikami szerokopasmowymi o niskim zasięgu.

 

Do montażu w ścianie, na ścianie, w pokoju

Smukła, zamknięta konstrukcja z dwoma głośnikami niskotonowymi po jednej stronie i satynowo-matowe wykończenie sprawiają, że BW-20 sprawdzi się nie tylko jako wolnostojący głośnik niskotonowy, ale można je także umieścić w ścianie. Najlepsza wydajność i integracja z resztą systemu zostanie osiągnięta gdy zarówno subwoofer jak i pozostałe głośniki zamontowane są w ścianie.

Wysokowydajne głośniki niskotonowe

Dwa wysokowydajne 12-calowe głośniki niskotonowe są wyposażone w duże, wentylowane magnesy, zapewniające optymalne warunki termiczne dla pracy cewki. Membrany wykonanie z aluminium są lekkie i sztywne, Konstrukcja o dużym skoku umożliwia skok +/- 20 mm i pozwala BW-20 na odtwarzanie najniższych częstotliwości przy bardzo wysokim poziomie głośności.

Lyngdorf BW-20 to konstrukcja subwoofera o wysokiej przepustowości. Pozwala to na bezproblemową integrację z dowolnymi rozmiarami kolumn przednich i dowolnymi filtrami zwrotnicy oraz pozwala uniknąć typowej luki w wydajności dźwięku, jeśli głośniki przednie nie są głośnikami szerokopasmowymi o niskim zasięgu.

Podstawowe właściwości

  • Dwa głośniki niskotonowe: 12” dalekiego zasięgu +/- 20mm, 67mm cewka drgająca, aluminiowa membrana, podwójna, wentylowana cewka przez otwór w magnesie
  • Obudowa: MDF, zamknięta 64 L netto
  • Zakres częstotliwości: 19 – 500 Hz (-3 dB) Rozszerzenie częstotliwości w zależności od EQ
  • Impedancja nominalna: 4 Ohm
  • Moc: 700 W (IEC)
  • Maksymalny SPL: 118 dB
  • Połączenia: Neutrik speakON
  • Montaż: stojący na podłodze
  • Wykończenie: czarny matowy 

 

Specyfikacja Lyngdorf BW-20 w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Subwoofery do kina domowego

subwoofery do kina domowego sklep.rms.pl