Armaturowe dokanałówki FiiO FA7S

Najnowsze słuchawki dokanałowe od FiiO - model FA7S wykonano z medycznej stali nierdzewnej 316L i wyposażono w 6 zbalansowanych przetworników armaturowych, przy czym każdy z nich obsługuje określony zakres częstotliwości i ma własne komory dźwiękowe. Producent zapewnia, że znacznie minimalizuje to zakłócenia częstotliwości.

 


Zarówno zestaw niskotonowy, jak i wysokotonowy głośników wykonany jest przez Knowlesa, co daje bardzo szczegółową, delikatną górę. Przetwornik średniotonowy to niestandardowa jednostka stworzona wyłącznie dla FiiO, z realnym wokalem i wyjątkowo czystym, naturalnym dźwiękiem.

Profesjonalnie dostrojona trójdrożna zwrotnica FA7S umożliwia każdemu przetwornikowi średnio 1:1:1 zrównoważenie wysokich, średnich i niskich częstotliwości, a także rozdziela je metodą „2+2+2”. Każdy zakres częstotliwości używa dwóch różnych przetworników, które zostały zaprojektowane w elektronicznym i strukturalnym systemie zwrotnicy w celu precyzyjnego cięcia, co daje bardziej realistyczny, zrównoważony dźwięk zdolny do oddania każdego szczegółu, tak jak zamierzali artyści.


FA7s jest wykonany z medycznej stali nierdzewnej 316L, precyzyjnie obrabianej w procesie metalurgii energetycznej, spiekania w wysokiej temperaturze 1000 stopni Celsjusza po formowaniu wtryskowym, aby ostatecznie uformować całą konstrukcję słuchawek. Jego płyta czołowa jest obrabiana przez pięcioosiową maszynę CNC, a tylna wnęka jest ręcznie polerowana, aby uzyskać lustrzane wykończenie. Ponadto stal nierdzewna 316L przechodzi proces powlekania galwanicznego PVD, co znacznie zwiększa sztywność.

FiiO FA7s zostały wyposażone w wysokiej jakości posrebrzany kabel z miedzi monokrystalicznej. FA7s jest dostarczany z posrebrzanym kablem monokrystalicznym o wysokiej czystości, składającym się z 8 splotów po 19 drutów, co daje łącznie 152 druty. Każdy drut jest indywidualnie izolowany i wszystkie są splecione razem w stylu Litz. Zewnętrzna powłoka kabla jest wykonana z przyjaznego dla środowiska TPU, nie tylko o pięknym, przezroczystym czarnym wyglądzie, ale jest również odporna na żółknięcie po długotrwałym użytkowaniu i sztywnienie w niskich temperaturach.

Większy komfort w FA7s zapewnia złącze kątowe MMCX. Kabel FA7s został zoptymalizowany pod kątem łatwości użytkowania. Rozszerzone kątowe złącza MMCX z lewymi „niebieskimi” i prawymi „czerwonymi” wskaźnikami ułatwiają podłączanie i odłączanie FA7S, a zakrzywienie zaczepu na ucho opiera się na badaniach naukowych, aby zapewnić jak największą ergonomiczność.

FiiO FA7s posiada system wymiennych wtyczek typu twist-lock, co umożliwia wybór między wtykami 3,5 mm z pojedynczą końcówką/zbalansowanymi 2,5 mm/zbalansowanymi 4,4 mm, aby dopasować je do źródła muzyki. FA7s posiada oficjalny certyfikat Hi-Res Audio, co świadczy o jego zdolności do prezentowania bogatych szczegółów muzycznych z doskonałą jakością dźwięku.

W zestawie znajdziemy:

 • FiiO FA7s 6 In-Ear Monitors (IEM)
 • posrebrzany kabel z miedzi monokrystalicznej
 • wtyczki: 2.5/3.5/4.4mm
 • trzy pary tipsów Balanced (S/M/L)
 • trzy pary tipsów Bass (S/M/L)
 • trzy pary tipsów Vocal (S/M/L)
 • trzy pary pianek (M)
 • jedna para tipsów z podwójnym kołnierzem (M)
 • szczoteczka do czyszczenia
 • wodoodporne etui
 • przyrząd do wypinania wtyków MMCX
 • opaska magnetyczna na kabel
 • instrukcja

 

Cena i specyfikacja słuchawek dokanałowych FiiO FA7S w sklep.RMS.pl>>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Słuchawki dokanałowe >>