Monachium High End Show 2016 - fotorelacja

W Monachium trwają rozpoczęte 5. maja targi sprzętu AV najwyższej klasy, High End Show. To już 35-ta edycja imprezy, na której – jak co roku – nie mogło zabraknąć przedstawicieli RMS.pl. Zapraszamy do przeczytania krótkiej relacji oraz obejrzenia zdjęć.

Monachium High End Show 2016 - fotorelacja

Pierwszy dzień targów tradycyjnie jest zarezerwowany dla specjalistów z branży. Kolejne dni są okazją do spotkań koneserów hi-fi, wymiany doświadczeń oraz - przede wszystkim - zobaczenia i wysłuchania prezentowanych produktów, dostarczających najlepszy możliwy obecnie dźwięk. To też możliwość rozmowy z konstruktorami tych urządzeń, którzy często osobiście prezentują swoje dokonania.

Monachium High End Show 2016 - fotorelacja

High End Show 2016 tradycyjnie odbywa się w monachijskim Munich Order Centre (MOC) oferującym 28.000 metrów kwadratowych przestrzeni. Na długiej liście producentów audio znajdują się najbardziej znaczące firmy, jak HiFiMAN, Wireworld, Arcam... I wiele, wiele innych.


Monachium High End Show 2016 - fotorelacja

Na targach zostaną zaprezentowane m.in. produkty, o których przed kilkoma dniami pisaliśmy na naszych łamach - kolumny Indiana Line Nota X. Zestawy włoskiego producenta spięte są polskimi kablami firmy Melodika. Oprócz tego na tegorocznym High End Show po raz pierwszy zostaną zaprezentowane nowe słuchawki HiFiMAN-a Edition S, będące pierwszymi od czasów HE-300 słuchawkami opartymi na przetwornikach dynamicznych. Jak na HiFiMAN-a przystało, możemy spodziewać się solidnej dawki nowatorstwa - produkt łączy w sobie zalety konstrukcji otwartych i zamkniętych.

High End Show 2016 potrwają do niedzieli, 8 maja.

{gallery width=100 height=100}monachium-2016{/gallery}