Dni otwarte w nowym salonie RMS.pl - podsumowanie

Od poniedziałku, trzydziestego maja do soboty, czwartego czerwca trwały dni otwarte nowego salonu sklep.RMS.pl przy ulicy Hetmańskiej 33B w Białymstoku. W tym czasie w sali odsłuchowej stereo prezentowane były urządzenia z najwyższej półki, które z czystym sumieniem można określić jako hi-end. Znakomitą większość stanowił sprzęt brytyjski: wzmacniacz Musical Fidelity Nu-Vista 800 i odtwarzacz CD tej samej firmy, M6scd oraz kolumny podłogowe KEF Blade Two. Urządzenia spięte były przewodami Chord Sarum oraz Cardas Audio Clear Light. Wszystkim Gościom, którzy nas odwiedzili w tym czasie serdecznie dziękujemy – spotkanie z Wami było dla nas wielką przyjemnością! Dziś zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z wydarzenia. Zajrzyjcie, być może znajdziecie na nich również siebie.

Dni otwarte w nowym salonie RMS.pl - podsumowanie

Każdy z Gości mógł uczestniczyć w prowadzonych przez pracowników naszego salonu sesjach odsłuchowych. Zaproponowaliśmy dość szeroką paletę muzyki – od jazzowego klasyka Take five Dave'a Bruebecka, przez Time z nieśmiertelnego The Dark side of the moon Pink Floyd do monumentalnej ścieżki dźwiękowej z filmu Helikopter w ogniu. Dość dużym zainteresowaniem cieszyły się też lekkie, żywe wykonania Zaz, szczególnie słynne Comme ci, comme ca. Duża część naszych Gości przyniosła ze sobą również własne nagrania, co nas szczególnie ucieszyło. Jest to świadectwo zaangażowania i zainteresowania – wiadomo przecież, że najlepiej ocenia się sprzęt na „swojej” muzyce.


Dni otwarte były dla nas bardzo cennym czasem, możliwością spotkania z naszymi Klientami i Przyjaciółmi oraz wymiany doświadczeń. Wspólnie mogliśmy poświęcić czas na wysłuchanie możliwości urządzeń, które z całą pewnością zasługują na miano hi-endowych.

Dni otwarte w nowym salonie RMS.pl - podsumowanie

Mimo, że dni otwarte zostały już zakończone, nasze drzwi otwarte pozostają przez cały czas pracy. Zapraszamy nieustannie.

Do zobaczenia! zespół sklep.RMS.pl
Cena i specyfikacja Musical Fidelity NuVista800 w sklep.RMS.pl

Cena i specyfikacja KEF Blade Two w sklep.RMS.pl

Dni otwarte w nowym salonie RMS.pl - podsumowanie Dni otwarte w nowym salonie RMS.pl - podsumowanie Dni otwarte w nowym salonie RMS.pl - podsumowanie Dni otwarte w nowym salonie RMS.pl - podsumowanie
Dni otwarte w nowym salonie RMS.pl - podsumowanie

<