Melodika na największych światowych targach High End Monachium
 

Melodika, jeden z największych polskich producentów kabli oraz kolumn głośnikowych, serdecznie zaprasza na swoje stanowisko na targach High End Monachium 11 – 13 maja 2018, gdzie zaprezentuje pełną ofertę produktową oraz nowy logotyp wraz z identyfikacją wizualną. Nowy logotyp jest zapowiedzią szerokich zmian wizerunkowych marki (w tym nowej strony www) oraz nowego asortymentu.

Melodika na największych światowych targach High End Monachium 2018

Melodika to jeden z liderów branży audio. Kolumny oraz kable produkowane w Polsce cieszą się uznaniem wśród klientów zarówno w kraju, jak i za granicą. Teraz Melodika promuje nie tylko świetne brzmienie, ale i swoje polskie korzenie na największych, najbardziej prestiżowych targach sprzętu audio-video w Europie: High End w Monachium.

W skład oferty produktowej, która zostanie w całości przedstawiona podczas targów, wchodzą wysokiej jakości kolumny głośnikowe: podłogowe BL40 MKII oraz BL30, podstawkowe BL10 oraz BL20, kolumna centralna BLC20 oraz głośniki surround BLS20. Nie zabraknie także serii Back in Black Invisible, czyli głośników instalacyjnych.

Melodika na największych światowych targach High End Monachium 2018

Melodika zaprezentuje również pełną ofertę polskich kabli Purple Rain, Gunmetal Edition oraz Brown Sugar, w tym kable głośnikowe, cyfrowe, analogowe, antenowe i akcesoria.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na Hali 3, stanowisko N08.

Melodika na największych światowych targach High End Monachium 2018

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony