Ależ to było granie! - wrażenia po odsłuchach Triangle w salonie RMS.pl

Triangle Esprit Gaia EZ, czyli jednym słowem – rewelacja! Nikt wchodząc do sali odsłuchowej nie spodziewał się takich wrażeń po tak niewielkim zespole głośnikowym. A jednak, francuska myśl audio może zaskoczyć.

Tak, jak Francja wygrała w mundialu, tak i francuskie kolumny wygrały w RMS.pl. Odsłuchowicze docenili przede wszystkim siłę dźwięku, stereofonię i scenę, porównując brzmienie w specjalnie przygotowanych przez nas utworach, a także na samodzielnie wybranych ścieżkach. Zwrócono też uwagę na głęboki i soczysty, ale nie przyćmiewający reszty pasma bas, detaliczność, perliste soprany i świetnie podkreśloną średnicę, która sprzyja szczególnie nagraniom wokalnym.

Zaskakującą dla odsłuchowiczów była również cena zestawu. Przyzwyczajeni do high-endowych odsłuchów w salonie RMS.pl nie mogli wyjść z podziwu, że tak przystępne cenowo kolumny mogą zagrać tak dobrze.

kolumny stereo sklep rms.pl

Oprócz głównego zestawu odsłuchowego opartego o kolumny Triangle Esprit Gaia EZ, klientom zaoferowaliśmy również stereo oparte o kolumny podstawkowe Comete (również z serii Esprit EZ) i gramofon Pro-Ject z wkładką Goldring Legacy, które tażke cieszyły się ogromnym uznaniem.

Główny zestaw odsłuchowy:

kolumny: Triangle Esprit Gaia EZ

DAC: NuPrime DAC-9

końcówka mocy: NuPrime ST-10

okablowanie: Melodika Brown Sugar, Monkey Cable

źródło: komputer, pliki FLAC

Drugi zestaw odsłuchowy:

kolumny: Triangle Esprit Comete EZ

źródło: gramofon Pro-Ject 6-PerspeX, wkładka: Goldring Legacy

wzmacniacz: Musical Fidelity M5si

okablowanie: Monkey Cable z serii Clarity

 

Wszystkich, którzy licznie przybyli na odsłuchy, a także tych, którzy tym razem nie mogli się pojawić serdecznie zapraszamy na kolejne, o których jak zwykle będziemy informować w rms.pl oraz w social mediach.