Prawdziwie audiofilska uczta: sklep.RMS.pl na Audio Video Show 2022!

Gdzie nas znajdziecie?

Stadion PGE Narodowy:

  • Sala SKYBOX 220
  • Sala SKYBOX 221,
  • Hall W7 / II piętro
  • Strefa słuchawek

W sali SKYBOX 221 zaprezentujemy nowe zachwycające marki w naszej ofercie, które łączą zaawansowane technologie z pięknym, stylowym designem.

Audiofilski dźwięk unikalnych głośników marki Perlisten, które jako jedyne na świecie zdołały spełnić rygorystyczne kryteria i uzyskać Certyfikat THX Dominus. W portfolio tego producenta na ten moment znajduje się 7 modeli głośników w topowej serii „S” (dwie kolumny podłogowe, dwie podstawkowe, dwie centralne i naścienną kolumnę surround). 6 głośników w serii „R” oraz 4 subwoofery w serii „D”. Referencyjna seria S w falowodzie ma centralny tweeter z kopułką wykonaną z berylu i przetworniki z membranami z włókien węglowych Textreme TPCD, seria R natomiast ma wszystkie przetworniki z kopułkami jedwabnymi oraz membrany z masy HPF. Dwie kolumny centralne do zadań specjalnych S5c o skuteczności 88.8dB oraz S7c o skuteczności 92dB w tej serii to jasny znak, że producent poważnie podszedł do tematu profesjonalnych sal kinowych.

W tym roku Perlisten Audio udowodnił swoją zasłużoną wysoką pozycję w hi-end audio zdobywając nagrodę EISA aż w dwóch kluczowych kategoriach. EISA, która zwykle wybiera tylko jeden model na Głośnik Roku, w uznaniu osiągnięć i innowacyjności Perlisten Audio, w tym roku nagrodziła cały zespół głośnikowy Perlisten Audio fenomenalnej serii „S”, w której użyto autorskiej DPC (Directivity Pattern Control). Potężny subwoofer D215t natomiast uznano za najlepszy „subwoofer kina domowego EISA roku 2022-2023”.

Perlisten Audio w sklep.RMS.pl >>

Kolumnom Perlisten partnerować będzie bezkompromisowa elektronika hi-end słowackiej marki Canor. Od początku wszystkie wzmacniacze, przedwzmacniacze, odtwarzacze CD, przedwzmacniacze gramofonowe, a także płytki drukowane powstawały i nadal powstają w słowackim Prešovie, gdzie tuż przy polskiej granicy znajduje się duża, nowoczesna fabryka CANOR.

 

Chociaż w centrum zainteresowania firmy CANOR znajdują się lampy, do swojej oferty wprowadził on także wzmacniacz tranzystorowy, o doskonałych parametrach i brzmieniu. Aktualnie w portfolio CANOR znajdziemy także zintegrowany wzmacniacz lampowy klasy A AI 1.10, wzmacniacz tranzystorowy AI 1.20, hybrydowy wzmacniacz lampowy i zintegrowany w klasie D AI 2.10, dwa odtwarzacze CD 1.10 i 2.10 oraz dwa przedwzmacniacze gramofonowe PH 1.10 i PH 2.10. Na Audio Show będziemy mieli okazję zobaczyć i usłyszeć dwa nowe referencyjne urządzenia: przedwzmacniacz lampowy w klasie A z zerowym sprzężeniem zwrotnym CANOR Hyperion P1 oraz wzmacniacz mocy Virtus M1. Pierwszorzędne technologie, perfekcyjne zestrojenie, nowoczesne wzornictwo i doskonałe wykonanie. To wszystko ważne, ale koniec końców najważniejsze jest brzmienie. A ono bez wątpienia jest wybitne!

CANOR Audio w sklep.RMS.pl >>

 

W sali SKYBOX 220 posłuchacie m.in. najnowszych, jubileuszowych kolumn Triangle Magellan 40th czołowego producenta kolumn klasy hi-end z Francji, wydanych na 40-lecie Triangle. To czysta, nieograniczona przyjemność niezależnie od rodzaju słuchanej muzyki, dostarczona z imponującą skalą. Szerokie spektrum dźwiękowe w połączeniu z niezwykłą mocą zapewnia wierną reprodukcję wszystkich niuansów muzycznych.

Triangle w sklep.RMS.pl >>

Partnerować im będzie brytyjska, nieśmiertelna i wierna brzmieniu analogowemu elektronika Exposure oraz szerokie portfolio kompaktowych urządzeń NuPrime o unikalnym, ciepłym brzmieniu, w tym nowości z serii 9x: referencyjny przetwornik DAC 9x, zbalansowany przedwzmacniacz stereo z wbudowanym przedwzmacniaczem słuchawkowym PRA 9X oraz końcówka mocy STA 9X stereo 2 x 130W / mono 1x 330W RMS w klasie A+D.

Będzie to także okazja, by poznać m.in. najnowszy wzmacniacz zintegrowany stereo Exposure 3510 o mocy 110W na kanał przy 8 omach, który posiada genialną sekcję analogową, złącze słuchawkowe oraz możliwość zamontowania opcjonalnego modułu DAC bądź przedwzmacniacza gramofonowego MM lub MC, a wszystko to zamknięte w aluminiowej obudowie o nieprzekombinowanym, klasycznym wyglądzie.

NuPrime w sklep.RMS.pl >>

Exposure w sklep.RMS.pl >>

Na Audio Video Show nie mogło oczywiście zabraknąć polskiej marki Melodika, producenta kabli, kolumn i głośników instalacyjnych. Sprawdź jak wygląda i brzmi jej najnowszy kabel głośnikowy Hi-End z serii Brown Sugar BSSC 9530 oparty na przewodzie BSC 2950, o imponującym przekroju 9,5mm2!

Melodika w sklep.RMS.pl >>

W strefie słuchawkowej o audiofilski klimat zadba lider technologii planarnej, czyli HiFiMAN. Pokażemy nowości, czyli planarne R10P, dynamiczne R10D i R9 oraz modele HiFiMAN w nowej odsłonie Stealth Magnets: Arya, Edition XS, HE-400SE, Deva Pro czy Sundara.

"Stealth Magnets", czyli "niewidzialne magnesy" dzięki unikalnemu kształtowi, zapewniają bezkolizyjne przechodzenie fali dźwiękowej do naszego ucha i brak zakłóceń, które występowałyby przy magnesach o standardowej budowie. Zaawansowana konstrukcja magnesów, jako akustycznie transparentna, ma znaczący wpływ na zmniejszenie dyfrakcji fal, czyli ich rozproszenia, co pozwala zachować ich integralność i objawia się czystszym, dokładniejszym brzmieniem dźwięków i jeszcze wierniejszym budowaniem sceny dźwiękowej.

HIFIMAN w sklep.RMS.pl >>

Będzie to także wyjątkowa okazja, by posłuchać fenomenalnego hi-endowego zestawu słuchawkowego dCS Lina z Wielkiej Brytanii, który powstał na bazie 35-letniego doświadczenia dCS, ich nieustannie rozwijanej innowacyjności i niestrudzonemu dążeniu do doskonałości odtwarzanego dźwięku. Bezkompromisowa 3-modułowa konstrukcja, składająca się z przetwornika cyfrowo-analogowego z odtwarzaczem sieciowym, mocnego wzmacniacza słuchawkowego i referencyjnego zegara pierwszego stopnia, tworzy kompletny cyfrowy system słuchawkowy, który pewnie radzi sobie z każdym aspektem procesu odtwarzania. Na Audio Video Show dCS Lina będzie można posłuchać w zestawie referencyjnymi słuchawkami planarnymi HiFiMAN HE-1000SE oraz Susvara. Szykuje się prawdziwie audiofilska uczta!

dCS Lina w sklep.RMS.pl >>

 

W Strefie Eksperta RMS (Hall W7), którą znajdziecie na holu koło strefy winylowej, nasi doświadczeni doradcy rozwieją wątpliwości, pomogą w wyborze i podpowiedzą jak, co, z czym i dlaczego.

 

Będzie tam także można nabyć dopasowane do Waszych preferencji kable sprawdzonych marek, takich jak Melodika, Atlas Cables, MetraAV, czy Monkey Cable, a także kable i akcesoria marki Lindy oraz wkładki gramofonowe Goldring oraz akcesoria gramofonowe, a nawet sportowe słuchawki amerykańskiej marki Mee Audio.

Goldring w sklep.RMS.pl >> 

Akcesoria gramofonowe w sklep.RMS.pl >>

Mee Audio w sklep.RMS.pl >>

Lindy w sklep.RMS.pl >>

Atlas Cables w sklep.RMS.pl >>

Metra AV w sklep.RMS.pl >>

Monkey Cable w sklep.RMS.pl >>

 

Godziny otwarcia:
Piątek: 12:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 20:00
Niedziela: 10:00 – 18:00

Do zobaczenia!

Audio Video Show 2022 >>

Urządzenia wyposażone w certfikat THX w sklep.RMS.pl >>

Perlisten Audio z THX Dominus