Relacja z Audio Video Show 2022

Myślą przewodnią organizacji tej drugiej co do wielkości imprezy o tematyce audio-video w Europie, jest chęć umożliwienia fanom dobrego brzmienia sposobności odsłuchania oraz osobistego porównania najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych urządzeń z różnych pułapów cenowych, w tym z segmentu premium. Tegoroczna edycja liczyła sobie 170 wystawców, 600 marek zaprezentowanych zwiedzającym w 70 salach PGE Narodowego, 98 salach luksusowego hotelu Radisson Blu Sobieski oraz 8 salach hotelu Golden Tulip. 

 

Spragnieni nowości audiofile ruszyli szturmem na wystawę już pierwszego dnia o godzinie 12:00, a ich zainteresowanie nie ustało do godziny 18 w niedzielę. Nic dziwnego - było co zwiedzać, a poświęcenie należytej uwagi dla każdej z udostępnionych sal, zajęłoby więcej niż wyznaczone 26 godzin. Co więcej, tegorocznych "smaczków" wartych zobaczenia było tak wiele, że nie sposób ich tu wszystkich wymienić. Obok prezentacji nowinek ze świata audio-video, odbyły się również liczne seminaria.

 

 Dla tych, którzy nie mogli dotrzeć na warszawski Stadion Narodowy oraz tych, którzy chcą odświeżyć wspomnienia, przedstawiamy krótką relację z tego wydarzenia >>

 

Strona organizatora Audio Video Show 2022 >>