Znamy daty Audio Video Show 2023!

Audio Video Show to nie tylko okazja do prezentacji sprzętu i nowości produktowych, przetestowania, naocznego zobaczenia i łatwego porównania poszczególnych marek oraz uzupełnienia swojej audioteki. Bez wątpienia jest to także zupełnie wyjątkowa okazja, aby zapoznać się z możliwościami najdroższych urządzeń ze świata, z których niektóre sprowadzono do Polski tylko na czas wystawy.

Dodatkowo wystawie Audio Video Show towarzyszy pakiet edukacyjny i towarzyski. Równolegle z prezentacją urządzeń odbywają się liczne seminaria poświęcone tematyce audio-video. Organizowane są także koncerty na żywo i spotkania ze znanymi muzykami lub postaciami ze świata audio. Dodatkowo, Audio Video Show to zawsze także okazja do spotkania całej branży. 

W 2022 roku ofertę RMSmogliście oglądać aż w czterech lokalizacjach: Skybox 220 i Skybox 221 oraz na strefie słuchawkowej i w punkcie Eksperta sklep.RMS.pl koło strefy winylowej. Audiofile spragnieni nowości audio, już od godziny 12 w piątek szturmem ruszyli na Stadion Narodowy PGE, a zainteresowanie zwiedzających nie ustało aż do godziny 18 w niedzielę, co oczywiście jest bardzo nas ucieszyło. Dziękujemy, że byliście z nami i już teraz zapraszamy do odwiedzenia nas w 2023 roku! 

W 2022 roku w sali SKYBOX 221 zaprezentowaliśmy najnowsze audiofilskie marki w naszej ofercie. Perlisten Audio oraz Canor Audio wzbudziły spore, zasłużone zainteresowanie, a przez niektórych uznane zostały za najlepszy zestaw Audio Video Show 2022. Pierwszorzędne technologie, perfekcyjne zestrojenie, nowoczesne wzornictwo i doskonałe wykonanie. Dziękujemy za wysoką frekwencję w Skybox 221!

 Perlisten Audio w sklep.RMS.pl >>

Kolumnom Perlisten partnerowała bezkompromisowa elektronika hi-end słowackiej marki Canor. Na Audio Show mieliśmy okazję po raz pierwszy zobaczyć i usłyszeć dwa nowe referencyjne urządzenia: przedwzmacniacz lampowy w klasie A z zerowym sprzężeniem zwrotnym CANOR Hyperion P1 oraz wzmacniacz mocy Virtus M1. 

 

CANOR Audio w sklep.RMS.pl >>

W SKYBOX 220 królowały najnowsze, jubileuszowe kolumny Triangle Magellan 40th czołowego producenta kolumn klasy hi-end z Francji, wydanych na 40-lecie Triangle. Czysta, nieograniczona przyjemność i szerokie spektrum dźwiękowe w połączeniu z niezwykłą mocą zapewnia wierną reprodukcję wszystkich niuansów muzycznych. Francuski szyk zobowiązuje, kolumny Cello mogliśmy podziwiać w oryginalnym, stylowym wykończeniu Zebrano. 

Triangle w sklep.RMS.pl >>

 

 W Skybox 220 można było także zapoznać się z brytyjską, nieśmiertelną i niezmiennie wierną brzmieniu analogowemu elektroniką Exposure oraz szerokim portfolio kompaktowych urządzeń NuPrime o unikalnym, ciepłym brzmieniu, w tym z nowościami z serii 9x: referencyjnym przetwornikiem DAC 9x, zbalansowanym przedwzmacniaczu stereo z wbudowanym przedwzmacniaczem słuchawkowym PRA 9X oraz końcówkami mocy STA 9X stereo 2 x 130W / mono 1x 330W RMS w klasie A+D.

NuPrime w sklep.RMS.pl >>

Exposure w sklep.RMS.pl >>

Na Audio Video Show nie mogło oczywiście zabraknąć polskiej marki Melodika, producenta kabli, kolumn i głośników instalacyjnych. Sprawdź jak wygląda i brzmi jej najnowszy kabel głośnikowy Hi-End z serii Brown Sugar BSSC 9530 oparty na przewodzie BSC 2950, o imponującym przekroju 9,5mm2!

Melodika w sklep.RMS.pl >>

W strefie słuchawkowej o audiofilski klimat zadba lider technologii planarnej, czyli HiFiMAN. Pokażemy nowości, czyli planarne R10P, dynamiczne R10D i R9 oraz modele HiFiMAN w nowej odsłonie Stealth Magnets: Arya, Edition XS, HE-400SE, Deva Pro czy Sundara.

HIFIMAN w sklep.RMS.pl >>

Była to także wyjątkowa okazja, by posłuchać fenomenalnego hi-endowego zestawu słuchawkowego dCS Lina z Wielkiej Brytanii. 3-modułowa konstrukcja, składająca się z przetwornika cyfrowo-analogowego z odtwarzaczem sieciowym, mocnego wzmacniacza słuchawkowego i referencyjnego zegara pierwszego stopnia, tworzy kompletny cyfrowy system słuchawkowy, który pewnie radzi sobie z każdym aspektem procesu odtwarzania. Na Audio Video Show dCS Lina będzie wystąpiły w towarzystwie referencyjnych słuchawek planarnych HiFiMAN HE-1000SE oraz Susvara. 

dCS Lina w sklep.RMS.pl >>

 

W Strefie Eksperta RMS (Hall W7), którą znajdziecie na holu koło strefy winylowej, nasi doświadczeni doradcy rozwieją wątpliwości, pomogą w wyborze i podpowiedzą jak, co, z czym i dlaczego. Będzie tam także można nabyć dopasowane do Waszych preferencji kable sprawdzonych marek, takich jak Melodika, Atlas Cables, MetraAV, czy Monkey Cable, a także kable i akcesoria marki Lindy oraz wkładki gramofonowe Goldring oraz akcesoria gramofonowe, a nawet sportowe słuchawki amerykańskiej marki Mee Audio.

Goldring w sklep.RMS.pl >> 

Akcesoria gramofonowe w sklep.RMS.pl >>

Mee Audio w sklep.RMS.pl >>

Lindy w sklep.RMS.pl >>

Atlas Cables w sklep.RMS.pl >>

Metra AV w sklep.RMS.pl >>

Monkey Cable w sklep.RMS.pl >>