AVS 2023 - RMS w świecie słuchawek

Tegoroczne targi Audio Video Show 2023 przeszły już do historii. Serdecznie dziękujemy za Wasze liczne przybycie, a także za wszystkie niezwykle inspirujące rozmowy i opinie. W krótkim podsumowaniu strefy słuchawkowej można stwierdzić, że nasze oczekiwania odnośnie liczby odwiedzających zostały spełnione w stu procentach. Zależało nam na dużym zainteresowaniu, a Wy nas nie zawiedliście! 


Dokonaliście setek, a nawet tysięcy odsłuchów przygotowanych przez nas modeli słuchawek, przy akompaniamencie niezastąpionej Adele, która okazała się być niekwestionowaną królową tegorocznej edycji AVS ("Hello, it's me" zapewne do dzisiaj wywołuje sentymentalny uśmiech na Waszych twarzach).

Zaprezentowaliśmy na naszym stoisku markę Hifiman, która dostraczyła w tym roku wiele ciekawych nowości. Modele słuchawek z przetwornikami planarnymi w konstrukcji otwartej, takie jak Ananda Nano, Arya Organic, HE1000-V3 oraz flagowy model Susvara, zachwycający swoim brzmieniem. Modele zamknięte, takie jak Audivina oraz R10P, również zdobyły swoich zagorzałych zwolenników.

Ceny i specyfikacje słuchawek Hifiman w sklep.RMS.pl >>

"Wisienką na torcie" były jedne z najdroższych na świecie słuchawek - elektrostatyczne Shangri La Sr, zasilane lampowym wzmacniaczem Shangri La Jr.

Cena i specyfikacja Hifiman Shangri La Sr w sklep.RMS.pl >>

Cena i specyfikacja Shangri La Jr w sklep.RMS.pl >>


Kolejną marką, którą mieliśmy okazję Wam zaprezentować, była słoweńska Erzetich, której słuchawki okazały się niespodziewanym "czarnym koniem" tych targów. Flagowy model słuchawek Chrybdis w połączeniu z Deimosem, wzmacniaczem w układzie dual mono, powodował szybsze "bicie serc". Okazało się, że to świetnie grający duet, który zdobył wśród słuchaczy spore uznanie.

Cena i specyfikacja Erzetich Charybdis w sklep.RMS.pl >>

Cena i specyfikacja Erzetich Deimos w sklep.RMS.pl >>

Na naszym stoisku można było odsłuchać również dynamiczne słuchawki Mania oraz planarne Phobos zasilane wzmacniaczami: Erzetich Bacillus Tilia, Erzetich Perfidus zamiennie z Exposure XM HP i NuPrime DAC-9X

Ceny i specyfikacje Erzetich w sklep.RMS.pl >>

Cena i specyfikacja Exposure XM HP w sklep.RMS.pl >>

Za źródło służyły nam streamery z NuPrime. Modele NuPrime Omnia Stream Mini DAC oraz NuPrime Stream-9. Natomiast płyty CD odtwarzaliśmy z Nuprime CDT9 lub CDT10 oraz Exposure XM CD.

Ceny i specyfikacje NuPrime w sklep.RMS.pl >>

Wszystkie urządzenia były spięte i zasilane niezawodnymi kablami z Melodiki.

Ceny i specyfikacje Melodika w sklep.RMS.pl >>

AVS 2023 było niezwykłe, ale nie byłoby to możliwe bez Was - naszych niesamowitych gości. Cieszymy się, że mogliśmy podzielić się z Wami naszymi najnowszymi produktami i doświadczeniami z dziedziny audio. Mam nadzieję, że wspomnienie o  targach Audio Video Show 2023 będzie nadal pięknie wybrzmiewać w Waszych uszach.