Polk Audio TL1600 Blackstone - test, recenzja, opinie


"Polk Audio TL1600 to kompaktowy system głośnikowy 5.1, który oferuje przestrzenny dźwięk, nie wywierając olbrzymiego wpływu na miejsce w domu lub portfelu. W swojej cenie to świetny wybór. Tym bardziej, że mamy do czynienia ze sprzętem wyprodukowanym przez tak uznanego w Ameryce producenta głośników, jak Polk." Zapraszamy do przeczytania fragmentów recenzji Polk Audio TL1600 Blackstone, która pojawiła się w portalu Trusted Reviews.

Polk Audio TL1600 Blackstone - test, recenzja, opinie
"Możliwości TL1600 w porównaniu do jego ceny są imponujące. Głośniki miażdżą dużo większym i głośniejszym dźwiękiem, niż można byłoby się spodziewać po takich maleństwach.
Odpowiada za to technologia Extended Linear Motion, w jakiej wykonane są głośniki. Ruchome części przetworników są w stanie wychylić się dalej, niż jest to możliwe w standardowych warunkach wewnątrz tak niewielkich obudów. W efekcie pomimo swoich rozmiarów, są one w stanie wygenerować bardzo szeroką scenę podczas odtwarzania filmów.

Polk Audio TL1600 Blackstone - test, recenzja, opinie
Oczywiście, pod względem skali i mocy nie dorównują podłogówkom, ale w porównaniu z innymi kompaktowymi systemami (dwukrotnie droższymi) wypadają bardzo korzystnie.

zestawy głośników do kina domowego sklep rms.pl
Zaskakująco mocny dźwięk ma mocne oparcie w basie. Poziom odcięcia częstotliwości pomiędzy satelitami a subem jest niezauważalny. Eksplozje są grzmiące i spójne. Łączą w sobie solidny, głęboki rumor z średniotonowym trzaskiem, podczas gdy bębny brzmią masywnie, a wokale tęgo.

Polk Audio TL1600 Blackstone - test, recenzja, opinie

Imponuje również odporność głosnikow na trzaski i zakłócenia, kiedy podkręci się głośność. Nawet w najbardziej ekstremalnych scenach batalistycznych "Strażników galaktyki" TL1600 zachowywały spokój i spójność. (...)

Jeżeli poszukujesz zestawu 5.1 przy umiarkowanym budżecie, Polk TL1600 to doskonały wybor. Jakość dźwięku wielokrotnie przewyższa oczekiwania rozbudzone przez cenę i wielkość, szczególnie jeśli chodzi o skalę i detaliczność. Te potworne satelity bez problemu wypełnią dźwiękiem większość salonów, a w połączeniu z krzepkim i żywym subwooferem otrzymujemy świetny, rozrywkowy dźwięk."

Przeczytaj pełen tekst recenzji w portalu Trusted Reviews
Cena i specyfikacja Polk Audio TL1600 Blackstone w sklepie RMS.pl
Polk Audio TL1600 Blackstone - test, recenzja, opinie