Onkyo TX-NR686
 

Onkyo przedstawia nowy 7.2-kanałowy amplituner kina domowego oznaczony symbolem TX-NR686. Urządzenie ma oferować pełną gamę funkcjonalności związanych z odtwarzaniem bezprzewodowym, plikami hi-res oraz najwyższą jakością obrazu i dźwięku dzięki obsłudze rozdzielczości 4K UltraHD, Doby Atmos oraz DTS:X.

Już na wstępie warto zaznaczyć, że najnowszy amplituner Onkyo certyfikowany jest odznaczeniem THX, wyróżniającym najwyższej jakości komponenty umożliwiające odtwarzanie obrazu zgodnego z wyśrubowanymi standardami.

Onkyo TX-NR686

TX-NR686 to gratka dla wszystkich tych, którzy posiadają kolumny z modułem Atmos. Dzięki kalibracji AccuEQ oraz oprogramowaniu AccuReflex urządzenie bez problemu rozdzieli sygnał na odpowiednie kanały.

Formalnością jest jedynie wspomnienie o tym, że urządzenie obsługuje serwisy strumieniujące jak Spotify, Tidal, Deezer oraz radio internetowe TuneIn i może być kontrolowane za pomocą aplikacji sterującej Onkyo Controller App dostępnej na urządzenia z systemem Android i iOS.

Amplitunery kina domowego

Ucieszą się również właściciele gramofonów. Amplituner posiada bowiem wejście na przedwzmacniacz gramofonowy z wkładką MM (Moving Magnet).

Nowy amplituner z rodziny TX-NR może być kolejnym komponentem rozszerzającym instalację multiroom audio opartą o system DTS Play-Fi. To technologia, która umożliwia tworzenie połączeń między komponentami za pomocą istniejącej sieci Wi-Fi i grupowanie ich w wielopokojowe sieci, umożliwiające odtwarzanie w każdej strefie tej samej, lub różnej muzyki, w zależności od ustawień wybranych przez użytkownika.

Onkyo TX-NR686

Czas na wyliczankę złączy dostępnych na tylnym panelu urządzenia. Producent umieścił tam 6 wejść analogowych 2xRCA oraz jedno wyjście 2xRCA (przypisane drugiej strefie), wejście i wyjście subwooferowe, dwa wejścia optyczne oraz pojedyncze koaksjalne, dwa wejścia komponentowe, dwa kompozytowe, złącze Ethenret, USB, a także sześć wejść HDMI z obsługą GDCP2.2 i 4K UHD z HDR oraz dwa wyjścia z czego jedno oznaczonej jest jako wyjście SUB, czyli przesyłające ten sam sygnał wyjsciowy. Dodatkowo, na przednim panelu producent „dorzuca” złącze USB, HDMI, AUX i mikrofonowe 3.5mm oraz słuchawkowe 6.3mm.

Onkyo TX-NR686 dostępne będzie w dwóch wersjach kolorystycznych typowych dla amplitunerów producenta, czyli czarnej oraz srebrnej.

Onkyo TX-NR686Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony