Shure wycofuje się z rynku phono
 

Shure, który od ponad 90 lat zajmował się produkcją akcesoriów gramofonowych, postanawia zejść ze sceny. Producent nie przedstawi już nowych wkładek, ramion czy igieł, pozostaje jednak przy produkcji pozostałych segmentów audio, czyli słuchawek, mikrofonów, systemów bezprzewodowych i innych.

W ostatnich latach możliwość utrzymania wysokiego standardu produkcji akcesoriów gramofonowych została wystawiona na próbę, co odbiło się na kosztach i warunkach wytwarzania produktów, które okazały się nie spełniać zapewnień marki

To słowa, jakimi Shure tłumaczy swoją decyzję w oficjalnej informacji prasowej z 1 maja 2018 roku. Jednocześnie obiecuje, że wciąż będzie rozwijał się w innych segmentach, tworząc nowe, godne zaufania produkty. Produkcja wkładek i innych akcesoriów gramofonowych zostanie zamknięta latem tego roku.

Gramofony i akcesoria

Czym zastąpić produkty Shure? Warto zainteresować się wysokiej jakości wkładkami Goldring, na przykład nową serią E, a w szczególności modelem E3 oraz kultowy model Goldring 1042. Godne polecenia akcesoria gramofonowe oferuje także Ortofon oraz Rega.


Produkty Shure w sklep.RMS.pl

 

Shure wycofuje się z rynku phono

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony