Nowy serwis streamingowy od Apple jeszcze w tym miesiącu?
 

Gigant z Cupertino oficjalnie rozesłał już zaproszenia na marcową konferencję WWDC (Wordlwide Developers Conference). A na niej, jak się wszyscy spodziewamy, ma przedstawić nowy serwis streamingowy, który stanie się bezpośrednim konkurentem Netflixa.

Nie jest to plotka, która urosła znikąd – o serwisie Apple na podobę Netflixa mówi się już od trzech lat. Nadeszła chyba pora, by w końcu zaprezentować „dziecko” światu.

Niestety, jak zwykle zaproszenia od Apple niewiele zdradzają o samej konferencji. Wiemy jedynie, że odbędzie się ona 25 marca w Steve Jobs Theatre w Cupertino.

Elektronika do stereo i kina domowego w sklep.RMS.pl

Co więc skłania do podejrzeń, że w końcu ujrzymy wyczekiwany serwis VOD? Hasło „It’s Show Time”, którym reklamowane jest wydarzenie.

Jakie treści będziemy mogli obejrzeć w nowej usłudze Apple? Mówi się, że w ofercie serwisu znajdą się autorskie treści oraz katalog filmów i seriali od innych dostawców, np. HBO. Co więcej, niektórzy podejrzewają, że własne seriale i filmy Apple mogą być dostępne dla użytkowników urządzeń z nadgryzionym jabłkiem bez dodatkowych opłat. Tego jednak dowiemy się dopiero po premierze 25 marca.

Czego jeszcze oprócz konkurencji dla Netflixa możemy spodziewać się po konferencji? Apple podejrzewane jest o przygotowywanie nowych iPadów oraz iPodów, o których pisaliśmy już wcześniej.

Nowy serwis streamingowy od Apple jeszcze w tym miesiącu?

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony