Astell & Kern A&ultima SP2000
 

Jeszcze kilka dni temu pisaliśmy o nowym odtwarzaczu Kann Cube, a dziś znów przychodzimy z nowościami Astell & Kern. Tym razem kolejny model z serii A&ultima, czyli SP2000, pół roku po premierze wersji SP1000.

Astell & Kern A&ultima SP2000 ma być nowym, flagowym modelem producenta, stojącym na czele referencyjnej linii A&ultima.

Odtwarzacz wykorzystuje dwa przetworniki cyfrowo analogowe AKM AK4499EQ będące najwyższymi modelami w swojej klasie w konfiguracji dual-mono. Umożliwia to odtwarzanie plików PCM o rozdzielczości do 32bit/768kHz oraz natywnych plików DSD512.

Słuchawki w sklep.RMS.pl

Co więcej, SP2000 posiada oddzielne kanały audio dla wyjść niezbalansowanych i zbalansowanych, o mocy wyjściowej na poziomie odpowiednio 3 i 6V.

Topowy odtwarzacz Astell & Kern wspiera pliki MQA, obsługuje łaczność bezprzewodową Wi-Fi, posiada ośmiordzeniowy procesor i pamięć wewnętrzną 512GB gotową do zapełnienia gęstymi plikami muzycznymi.

Obsługa urządzenia odbywa się za pomocą 5-calowego, kolorowego wyświetlacza osadzonego w aluminiowej obudowie wykończonej w kolorze srebrnym lub złotym. Z boku SP2000 nie zabrakło oczywiście charakterystycznego dla Astell & Kern pokrętła głośności.

Cena i specyfikacja Astell & Kern A&ultima SP2000 w sklep.RMS.pl >> 

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Odtwarzacz przenośny

Astell & Kern A&ultima SP2000 tyłDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony