Cambridge Audio Melomania 1

PORÓWNAJ PRODUKTY WYBIERZ MĄDRZE >
 

Słuchawki dla prawdziwego melomana? Tak przekonuje nas nazwa nowego modelu od Cambridge Audio. Czy rzeczywiście jest to produkt dla prawdziwego melomana jeszcze nie wiemy, za to jesteśmy pewni, że są prawdziwie bezprzewodowe. I działają do 45 godzin – jak prawdopodobnie żadne inne słuchawki na rynku.

 

Dokładniej rzecz ujmując, jedno pełne naładowanie słuchawek pozwala na 9 godzin odsłuchu. A ponieważ ładowane są z przenośnego etui, w którym powinno się je przechowywać, a które może naładować je do pełni aż 4 razy, nie dzielimy tego czasu w tak rygorystyczny sposób – w końcu będą „doładowywane” w biegu. Tak czy inaczej, czas pracy jest imponujący – konkurencyjne AirPodsy od Apple zapewniają jedynie połowę tego, co obiecuje Cambridge Audio.

 

Cambridge Audio Melomania 1

 

Melomania 1 są wodoodporne, co potwierdzone zostało certyfikatem IPX5. Oznacza on ochronę przed potem czy zachlapaniem, można więc bez stresu użytkować słuchawki również podczas deszczowej pogody.

 

Łączność bezprzewodowa realizowana jest za pośrednictwem modułu Bluetooth 5.0 z obsługą kodeków AAC i aptX.

 

Czytaj więcej o kodekach Bluetooth >>

 

Cambridge Audio Melomania 1

 

5.8-milimetrowe przetworniki Cambridge Audio Melomania 1 wykorzystują grafen, dzięki czemu membrany zachowują optymalne połączenie elastyczności i sztywności. Warto również wspomnieć o zastosowaniu Clear Voice Capture (cVc) czyli technologii Qualcomma. To właśnie dzięki niej, przy wykorzystaniu dodatkowych mikrofonów, przeprowadzane rozmowy telefoniczne oferują czysty dźwięk i efektywne wyciszenie szumów otoczenia.

 

A jak grają Melomania 1 od Cambridge Audio? Pierwsze recenzje są zdecydowanie pozytywne! Ci, którzy mieli już okazję posłuchać pierwszych słuchawek true wireless od brytyjskiego producenta, opisują dźwięk jako detaliczny kontrolowany,, ze stereofonią na wysokim poziomie i nieprzesadzonym basie.

 

Dodatkowo do sł↨uchawek Melomania 1 będzie można dokupić kolorowy pokrowiec, powlekający właściwe etui słuchawek. Dostępne będzie w kilku zywych kolorach, między innymi czerwieni, granacie, różu czy czerni. Same słuchawki nabyć można w kolorze czarnym lub białym.

 

Cambridge Audio Melomania 1

 

Pozostało jedynie czekać na polską premierę i samemu wydać werdykt. My nie możemy się doczekać, a Wy?

 

Cena i specyfikacja słcuhawek Cambridge Audio Melomania 1 w sklep.RMS.pl >> 

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Słuchawki bezprzewodowe

 

Cambridge Audio Melomania 1Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony