Trzecie kino Dolby Cinema w UK
 

Po Londynie i Leeds przychodzi czas na kolejne miasto, w którym obejrzymy filmy w kinie w całości dostosowanym do standardów Dolby. A to wszystko w otoczce premiery nowego filmu Joker.

Pierwsze kino Dolby Cinema w Wielkiej Brytanii powstało w grudniu 2018, kolejne prawie pół roku później: w kwietniu 2016, teraz czas na kolejne, tym razem usytuowane w Menchesterze.

Odeon Trafford Centre w Menchester ma wspierać zarówno technologię Dolby Atmos jak i Dolby Vision, a to, co ma wyróżniać kino na tle innych brandowanych logiem Dolby jest aż 160 luksusowych, rozkładanych foteli, które oferują aż trzy razy więcej miejsca na nogi.

 

Elektronika do kina domowego w sklep.RMS.pl

 

Na całą Anglię dolby zapowiada docelowo otwarcie aż siedmiu kin Dolby Cinema w ciągu kilku następnych lat. Kolejny po Menchesterze będzie prawdopodobnie obiekt w Birmingham.

A co oglądać w tak specjalistycznym kinie? Mnóstwo dobrych filmów, zrealizowanych za pomocą topowych technologii Dolby, w tym najnowsze światowe premiery, czyli Downtown Abbey, Ad Astra, Joker, Kraina Lodu 2 czy najnowsza część Gwiezdnych Wojen.

Co z Polską? W dalszym ciągu ani widu ani słychu specjalistycznego kina Dolby Atmos, ale - jak to mówią - nadzieja umiera ostatnia.

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - telewizor

 

Dolby Cinema kino sala

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony