Deezer HiFi
 

Dobra wiadomość dla użytkowników Deezera – platforma w wydaniu HiFi będzie teraz dostępna również za pośrednictwem telefonów komórkowych, dwa lata po premierze swojej desktopowej wersji.

Subskrybenci planu HiFi mogą cieszyć się plikami w bezstratnej jakości za pośrednictwem aplikacji na urządzenia Android oraz iOS, tak jak w przypadku Tidala, największego dziś pod tym względem konkurenta Deezera – przynajmniej w Polsce. O abonamencie hifi od Spotify w dalszym ciągu ani widu, ani słychu.

Ci, którzy obawiają się nadmiernego zużycia danych komórkowych, mogą skorzystać w zagwarantowanej w płatnej subskrypcji opcji pobierania utworów i ich odsłuchu offline. Oczywiście bez przerywania reklamami.

Kto jeszcze nie próbował, niech się nie waha, bo bezpłatny okres próbny w Deezerze Premium (oferującym pliki 320kb/s) to aż trzy miesiące. Deezer HiFi (oferujący 16-bitowe pliki FLAC 1411kb/s nazywane przez dostawcę bezstratną jakością płyt CD) skraca ten czas minimalizując go jedynie do miesiąca, ale powinno to wystarczyć do dobrego zapoznania się z możliwościami aplikacji i jej odpowiedniego testu.

Przy okazji warto też wspomnieć, że od niedawna Deezer obsługuje nowy format plików 260 Reality Audio. Więcej o tym pisaliśmy już wcześniej na łamach RMS.pl.

 

Deezer

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony