Ranking kabli 2xRCA cinch do 200zł (test, opinie) - jakie kable 2xRCA cinch do 200zł?

 
Ranking najpopularniejszych i najlepszych kabli 2xRCA cinch w sklepie RMS.pl
Autor: zespół RMS.pl

 

Wstęp.

W porozumieniu z działem handlowym sklepu RMS.pl Redakcja portalu informacyjnego przygotowała najpopularniejsze i najlepsze wybory kabli 2xRCA w cenie do 200zł, które bardzo dobrze sprawdzą się zarówno w zestawach stereo, jak i innych połączeniach  - wszędzie tam, gdzie liczy się jakość dźwięku i umiarkowana cena.

 

 

Melodika MD24

1. Melodika MD2R – znakomity niedrogi polski kabel stworzony z myślą o wejściowych systemach stereo. Jego zadaniem jest zmiękczenie dźwięku, poprawienie jego barwy i głębi, a w rezultacie poprawa muzykalności. Największym atutem kabla Melodika jest ponadprzeciętny stosunek ceny do oferowanej jakości. Dbałość o szczegóły wyraża się w takich drobnostkach jak unikanie lutowania wtyków na rzecz zaciskania, co jest domeną dużo droższych hi-endowych producentów. Dużą wagę przyłożono do zaprojektowania prawidłowych parametrów kabla, jego konstrukcji, budowy ekranu oraz jakości przewodnika – miedzi beztlenowej OFC o czystości 99.99%.

Cena i specyfikacja Melodika MD2R

 

 

Wireworld Luna 8

2. Wireworld Luna 8  – amerykański producent kabli z całego przekroju od hi-fi do hi-end stawia przede wszystkim na unikalna opatentowaną budowę swoich kabli. W przypadku kabla Luna postawiono na technologię DNA Helix – jej istota polega na zaplataniu przewodników w sposób, który przypomina strukturę DNA. Unikalna budowa przekłada się także na izolację z kompozytów dielektrycznych. Luna 6 zdobyła ocenę 5/5 w magazynie What Hi-Fi – pochwalono jej dynamiczne, skoczne i detaliczne brzmienie. Zarzucono jedynie czasami zbyt dużą ostrość, co może przekładać się na mniejszą muzykalność.

Cena i specyfikacja Wireworld Luna 8

 

 

 

Melodika PROA4201

3. Profigold PROA SKY – prosty kabel o dobrej budowie. Na uwagę zasługują przede wszystkim dobrej jakości materiały – częściowo metalowe wtyki oraz przewodnik z czystej beztlenowej miedzi OFC 99.996%. Kabel o czystym, zrównoważonym brzmieniu, który stanowi dobry zamiennik dla najtańszych chińskich wyrobów nieznanego pochodzenia.

Cena i specyfikacja Profigold PROA SKY

 

stereo hifi

 

 

 

 

 

 

 Melodika MD2RD

4. WARTO DOPŁACIĆ -  Melodika MD2RD – obsypana nagrodami nowa wersja MD2R. Nieco droższa, ale przez Francuzów uważana za okazję ostatnich lat. Przyznając nagrodę M2RD podkreślali, że realna wartość kabla plasuje go w przedziale cenowym 100 euro i więcej. Nie jest to więc wielkie odkrycie - że warto dopłacić.