Ranking najpopularniejszych i najlepszych kabli 2xRCA cinch w sklepie RMS.pl
Autor: zespół RMS.pl

 

Wstęp.

W porozumieniu z działem handlowym sklepu RMS.pl Redakcja portalu informacyjnego przygotowała najpopularniejsze i najlepsze wybory kabli 2xRCA w cenie do 200zł, które bardzo dobrze sprawdzą się zarówno w zestawach stereo, jak i innych połączeniach  - wszędzie tam, gdzie liczy się jakość dźwięku i umiarkowana cena.

Monkey Cable (MCTANA0) Concept

1. Monkey Cabel Concept - kabel bez słabych punktów - na szczególną uwagę zasługuje budowa. Elastyczne dopasowujące się do gniazd wtyki, przewodnik z miedzi OFC klasy 5N (99.999%), co niespotykane w tej cenie potrójnie ekranowany plecionką ze srebra. Do tego neutralne brzmienie, które nie popsuje zarówno drogich, jak i tanich systemów audio.  No i gwarancja - 15 lat!

Cena i specyfikacja Monkey Cabel Concept

 

 

Melodika MD2R

2. Melodika MD2R – znakomity niedrogi polski kabel stworzony z myślą o wejściowych systemach stereo. Jego zadaniem jest zmiękczenie dźwięku, poprawienie jego barwy i głębi, a w rezultacie poprawa muzykalności. Największym atutem kabla Melodika jest ponadprzeciętny stosunek ceny do oferowanej jakości. Dbałość o szczegóły wyraża się w takich drobnostkach jak unikanie lutowania wtyków na rzecz zaciskania, co jest domeną dużo droższych hi-endowych producentów. Dużą wagę przyłożono do zaprojektowania prawidłowych parametrów kabla, jego konstrukcji, budowy ekranu oraz jakości przewodnika – miedzi beztlenowej OFC o czystości 99.99%.

 

 

Cena i specyfikacja Melodika MD2R

 

 

Wireworld Luna 7 2xRCA3. Wireworld Luna 7 – amerykański producent kabli z całego przekroju od hi-fi do hi-end stawia przede wszystkim na unikalna opatentowaną budowę swoich kabli. W przypadku kabla Luna postawiono na technologię DNA Helix – jej istota polega na zaplataniu przewodników w sposób, który przypomina strukturę DNA. Unikalna budowa przekłada się także na izolację z kompozytów dielektrycznych. Luna 6 zdobyła ocenę 5/5 w magazynie What Hi-Fi – pochwalono jej dynamiczne, skoczne i detaliczne brzmienie. Zarzucono jedynie czasami zbyt dużą ostrość, co może przekładać się na mniejszą muzykalność.

 

 

 

Cena i specyfikacja Wireworld Luna 7

 

 

 

Profigold PROA SKY 2xrca

4. Profigold PROA SKY – prosty kabel o dobrej budowie. Na uwagę zasługują przede wszystkim dobrej jakości materiały – częściowo metalowe wtyki oraz przewodnik z czystej beztlenowej miedzi OFC 99.996%. Kabel o czystym, zrównoważonym brzmieniu, który stanowi dobry zamiennik dla najtańszych chińskich wyrobów nieznanego pochodzenia.

 

stereo hifi

 

 

 

Cena i specyfikacja Profigold PROA SKY

 

Klotz laGrange ac110

 

5. Klotz AC110 (GY107) LaGrange (produkt wycofany ze sprzedaży) – kabel, który przed kilku laty zdobył dużą popularność na forach internetowych – do tej pory często polecany do tanich domowych systemów audio. Jego cena niesie niestety szereg ograniczeń – szczupły przewodnik ze standardowej miedzi OFC nie poraża niesamowitą jakością, ale jest bardzo dobrą propozycją na początek przygody z audio. Klotz jest znacznie lepszy od większości standardowych, dołączonych do sprzętu kabli 2xRCA, jednak gdy przychodzi do starcia z nieco droższymi produktami zdecydowanie przegrywa.Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony