Samsung wycofuje się z produkcji odtwarzaczy Blu-ray
 

Po Oppo, który już jakiś czas temu oficjalnie ogłosił zaprzestanie produkcji odtwarzaczy Blu-ray, przyszedł czas na kolejnego producenta. Żegnamy się z możliwością poznania nowych modeli od Samsunga.

Już podczas targów CES w 2017 roku odczuliśmy brak informacji o nowościach z tej kategorii. Producent skupiał się raczej na innowacjach w dziedzinie telewizorów czy smartfonów. Teraz to już pewne: w rozmowie z Forbes Samsung zdradził, że nie będzie się dalej zajmował produkcją odtwarzaczy Blu-ray 4K.

Elektronika do kina domowego w sklep.RMS.pl

Oppo mimo rezygnacji, wciąż wspiera modele, które zdążył wyprodukować, a które cieszą się bardzo dobrą sławą. Jeszcze niedawno użytkownicy otrzymali aktualizację wprowadzającą obsługę HDR10+. Czy Samsung, śladami Oppo, również będzie nieprzerwanie pracować nad dotychczas wydanymi modelami? Takich informacji producent niestety nie podaje.

W czym mogą wybierać ci, którzy dopiero decydują się na zakup odtwarzacza Blu-ray 4K? W grze pozostali tacy producenci, jak Sony, Panasonic, LG czy Pioneer, którego model UDP-LX500 cieszy się bardzo dobrymi opiniami.

Samsung wycofuje się z produkcji odtwarzaczy Blu-ray

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Kino domoweKomentarze  

0 #1 Artur 2019-02-25 14:23
Czy informacja dotyczy tylko odtwarzaczy 4k czy wszystkich modeli blu-ray?
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony