Targi High End Monachium 2018 – zapowiedź

Już niedługo odbędą się coroczne targi High End w Monachium (Niemcy). Jak zwykle możemy spodziewać się debiutu wielu urządzeń, kolejnych zapowiedzi i mnóstwo dobrego (a przy tym nierzadko niezwykle drogiego) brzmienia. 37. edycja będzie miała miejsce w dniach 11 – 13 maja.

Kogo możemy spodziewać się na targach? Z pewnością nie zabraknie Arcama, który ma do zaprezentowania nowy odtwarzacz SACD/CD CDS50 oraz wzmacniacz zintegrowany SA20. Nie zabraknie także Chord Electronics, który niedawno przedstawił klientom nowy DAC Qutest. Tymczasem w Monachium producent ma zdradzić i pokazać kolejne nowości.

Targi High End Monachium 2018

Również Dynaudio pojawi się z nowościami, a dokładniej z nową serią produktową, która ma oddawać „prawdziwego ducha high-endu”. Producent z pewnością pokaże też serię Xeo.

Targi High End Monachium 2018

Focal zapowiada, że odkryje przed fanami nowy, topowy produkt. Co to może być? Czekamy na niespodziankę!

Ifi audio z pewnością pokaże Pro iDSD, a także xDSD, czyli mobilny przetwornik DAC ze wzmacniaczem słuchawkowym, z możliwością streamingu Bluetooth aptX.

Zainteresowani kolumnami Studio oraz Monitor od Monitor Audio z pewnością będą zadowoleni wystawą producenta. Brytyjska marka pokaże także topowe kolumny z serii Bronze, Silver oraz Gold.

Targi High End Monachium 2018