Najlepsze zestawy stereo do 10 000 zł według sklep.RMS.pl: Klipsch RP-6000F + Exposure 1010

Zestawy stereo, które sprawią, że muzyka w Twoich własnych czterech ścianach zabrzmi, jakbyś słuchał jej na żywo w sali koncertowej.

Fundamentem każdego systemu audio jest wzmacniacz oraz zestaw głośników, bo w kwestii jakości brzmienia są to elementy decydujące. Zdajemy sobie sprawę, że wybór doskonałej jakości zestawu stereo nie należy do najłatwiejszych, szczególnie dla osób początkujących w świecie audio. Idąc tym tropem, postanowiliśmy stworzyć sześcioczęściowy cykl artykułów, aby zapoznać Was z naszymi ulubionymi zestawami stereo do 10 tys. zł.

 

Klipsch RP-6000F kolumny podłogowe + Exposure 1010 wzmacniacz zintegrowany

cena: ~ 8000 zł.

Zestaw Klipsch RP-6000F i Exposure 1010 w sklep.RMS.pl

 

Duet Klipsch RP-6000F i Exposure 1010 z pewnością przypadnie do gustu osobom ceniącym we wnętrzach styl industrialny, bądź nawiązujący do nowoczesnych trendów. Jednak niech Was nie zwiedzie chłodność stylistyki, bo ten duet to prawdziwa bomba energetyczna!

 

 

Dwa 6,5-calowe głośniki plus dużych rozmiarów obudowa są wizualnym dowodem na to, jak potężnie potrafią zagrać podłogówki Klipscha. Membrany przetworników średnio-niskotonowego Cerametallic są sztywne i lekkie, przez co minimalizują zniekształcenia, a dźwięk staje się czystszy. W połączeniu z tytanowym głośnikiem wysokotonowym, wspartym technologią LTS i dużą, hybrydową tubą wysokotonową, gwarantują szczegółowe brzmienie i świetną wydajność. Tym skutecznym głośnikom niestraszny jest muzykalny wzmacniacz, taki jak Exposure 1010.

 

Exposure 1010 to wzmacniacz pracujący w klasie AB, w którym jakość dźwięku zdecydowanie wygrywa z wymyślną stylistyką i gadżeciarstwem. Surowy w formie, jak i w kwestii dodatkowych funkcji, prezentuje brzmienie, które jest szybkie, czyste i pełne energii - lekko ocieplone. Wyposażony został w końcówki mocy oferujące 50 W na kanał, oparte na tranzystorach przytwierdzonych do obudowy, która spełnia rolę radiatora odprowadzającego ciepło. Firma Exposure trzyma się filozofii uproszczonej ścieżki sygnałowej, która z powodu mniejszej ilości obróbek audio w torze sygnału analogowego, gwarantuje wysoką autentyczność dźwięku.

Połączenie wysoko skutecznych kolumn Klipscha ze wzmacniaczem Exposure tworzy istnie rock'n'rollowe combo. Grają płynnie, wyraźnie, żywo i energicznie, a zarazem nie męczą przy dłuższym odsłuchu. Dzięki bardzo dobrej separacji dźwięków szczegóły są czytelne, od instrumentów po wokal – wszystko słyszymy osobno. Jest to świetny zestaw dla fanów muzyki rockowej i rozrywkowej, którzy cenią sobie żywy i ekspresyjny dźwięk. Kolumny podłogowe Klipsch RP-6000F zapewniają dynamiczny dźwięk z precyzyjnym basem, ale trochę wycofaną średnicą. Zastosowane w nich tweetery z tytanową membraną odznaczają się bardzo dobrym budowanie przestrzeni wokół kolumn za równo w szerz jak i w głąb.

Duet sprawdzi się znakomicie w pomieszczeniu od 20 do 40 m2.

 

Cena i specyfikacja techniczna Klipsch RP-6000F w Sklep.RMS.pl

Cena i specyfikacja techniczna Exposure 1010 w Sklep.RMS.pl

  

Zapraszamy również do obejrzenia powyższego artykułu w formie wideo: