Qobuz Connect – Nowa Platforma Streamingowa od Qobuz

Qobuz planuje wprowadzenie Qobuz Connect, nowej platformy streamingowej, która pozwoli użytkownikom na bezpośrednie odtwarzanie muzyki z aplikacji Qobuz na różnych urządzeniach.

fot.Qobuz

Qobuz Connect, podobnie jak Spotify Connect i TIDAL Connect, pozwoli na bezproblemowy dostęp do treści bez konieczności używania dodatkowych aplikacji producentów sprzętu. Użytkownicy będą mogli sterować odtwarzaniem bezpośrednio z aplikacji Qobuz, a streamowanie muzyki odbywać się będzie bezpośrednio między serwerem a urządzeniem, co zapewni najwyższą jakość dźwięku. Smartfon lub tablet będzie pełnił funkcję pilota, a rzeczywisty przesył danych będzie realizowany przez urządzenie odtwarzające.

fot.Qobuz

Qobuz Connect jest już testowany w wersji beta przez wybranych użytkowników, co sugeruje, że jego oficjalna premiera jest bliska. Posty na platformach społecznościowych wskazują, że testy są w toku. Dokładna data wprowadzenia oraz ceny nie są jeszcze znane, ale wiadomo, że Qobuz intensywnie pracuje nad wprowadzeniem tej technologii.

fot.Qobuz

Po długim oczekiwaniu Qobuz jest gotowy, aby dołączyć do grona dostawców oferujących bezpośrednią integrację swoich usług z urządzeniami użytkowników. Qobuz Connect zapewni wygodniejszy dostęp do muzyki i pełną jakość dźwięku, co powinno ucieszyć wielu miłośników muzyki. Dzięki tej platformie, użytkownicy będą mogli cieszyć się ulubioną muzyką w najwyższej jakości, bez zbędnych komplikacji związanych z dodatkowymi aplikacjami. Qobuz Connect zbliża się do swojej premiery, co może wkrótce zmienić sposób, w jaki użytkownicy korzystają z usług streamingowych.

Rankingi

Baza wiedzy

Video

Watch the video