AKG Y45BT - test, recenzja, opinie
 


"Ręka w górę, kto nigdy przypadkowo nie wyszarpał kabla. Szukamy sposobu na uwolnienie się od tego ograniczenia. Wygląda na to jednak, że jest konieczne, jeśli chcemy utrzymać jakość dźwięku na odpowiednim poziomie" - tymi słowami rozpoczyna się recenzja słuchawek AKG Y45 z Bluetooth w portalu What Hi-Fi?. Zapraszamy do zapoznania się z jej fragmentami.

AKG Y45BT

"Na pierwszy rzut oka Y45BT wyglądają wyjątkowo skromnie. Proste wzornictwo, nieposiadające niczego, co mogłoby wyróżniać sie z palety kolorów, które można spotkać na ulicy. Skromny wygląd nie idzie w parze z bogactwem technologii, które mieszczą w sobie te słuchawki. (...)
Główną rolę gra, oczywiście, Bluetooth. To mocne, stabilne połączenie, co do którego działania nie mamy zastrzeżeń. Ani razu połączenie się nie zerwało, dobry jest też jego zasięg. Bez większego jąkania odeszliśmy o ok. 30 metrów od biurka - więc bez problemu można korzystać z nich, trzymając tablet lub smartfon w plecaku. Oprócz tego, Bluetooth wyposażony jest w aptX. AKG Y45BT
Jakość audio jest bardzo dobra. Najbardziej zaskoczył nas bas. Jest go zaskakująco dużo, biorąc pod uwagę niewielki rozmiar (i 40mm przetworniki) słuchawek. (...) To solidny dźwięk, ale nigdy przeładowany. Równowaga tonalna jest na porządnym poziomie - Y45BT nigdy nie zagrały zbyt ostro w żadnej części pasma. (...)

W użytkowaniu, Y45BT są wyjątkowo przyjemne. Przyciski są czułe. Parowanie szybkie. Dzięki sztucznej skórze, którą wyłożone są nausznice i zapamiętującej kształt głowy piance na pałąku, słuchawki są bardzo wygodne. (...) AKG Y45BT
AKG Y45BT nie są idealne, ale jak na swoją cenę, wykonują świetną robotę. Są przenośne, wygodne, porządnie wykonane, z dobrym dźwiękiem. Inwestycja, która się opłaci."

Przeczytaj cały tekst recenzji w portalu What Hi-Fi?

Cena i specyfikacja AKG Y45BT w sklepie RMS.pl AKG Y45BTDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony