Creek Evolution 50A - test, recenzja, opinie


"Szybki, dokładny i wyrazisty" wzmacniacz stereo Creek Evolution 50A został opisany na łamach portalu What Hi-Fi? W RMS.pl publikujemy jej skrót.

Creek Evolution 50A - test, recenzja, opinie

"Szybki, dokładny i wyrazisty, Evolution posiada wiele zalet sprzedażowych. Wszystkie można zmieścić w jednym określeniu - ten wzmacniacz oferuje całe mnóstwo frajdy. Niezależnie, czy przetacza się po beztroskim "My Baby Just Cares For Me" Niny Simone, czy goni w szaleńczym tempie "Beyound" Daft Punk, Evolution pracuje żywiołowo, nie tracąc na szybkości ani precyzji.

Jest punktualny, i swoim działaniem pokazuje, jak timing jest ważny dla firmy. To ten rodzaj wzmacniacza, który sprawia, że album cieszy kolejny i kolejny raz. Jego skupione, przestrzenne średnie pasmo jest jednym z najbardziej ekspresyjnych, jakie słyszeliśmy w tej klasie cenowej, czego dowiódł ukazując całą intymność, do jakiej posuwa się Eminem, emocjonalnie rapując "Headlights".

Creek Evolution 50A - test, recenzja, opinie

Niesamowicie szczegółowy, Creek nie traci subtelności podczas odtwarzania obrazów w dużej skali. "Drużyna Pierścienia" z serii soundtracków do "Władcy Pierścieni" charakteryzuje się, szeroką, otwarta sceną. Smyczki i instrumenty dęte są grane przejrzyście i czysto.

To filigranowe urządzenie wygląda na dopracowane w najmniejszych szczegółach. Frontowy aluminiowy panel (szary lub czarny) jest bardzo estetyczny, wyposażony w czytelny wyświetlacz OLED. (...)
Creek Evolution 50A - test, recenzja, opinie

Brak wejść cyfrowych może niektórym przeszkadzać, choć rozsądny zestaw połączeń anologowych sprawia, że to całkiem nieźle wyposażony (aczkolwiek tradycyjny) wzmacniacz. Oprócz 6.3mm wejścia słuchawkowego i zbalansowanego wejścia XLR znajdziemy też garść wejść liniowych. Mamy przyjemność poinformować, ze dwa spośród nich są w stanie być rozbudowywane po dokupieniu dodatkowych modułów (phono, DAC, tuner). (...)

wzmacniacze stereo sklep rms.pl
Czapki z głów przed Creekiem. Wzmacniacz Evolution 50A wchodzi w segment rynku zdominowany przez gigantów, jak Rega, Naim czy Cyrus i dzielnie broni swojego miejsca. Nie jest to może produkt kompletny (świadczą o tym braki w solidności i wadze basu), ale przyjemność, jaką daje ze słuchania muzyki, przykuwa na całe godziny. A to wiele mówi."

Przeczytaj całą recenzję w portalu What Hi-Fi?

Cena i specyfikacja Creek Evolution 50A w sklepie RMS.pl
Creek Evolution 50A - test, recenzja, opinie