Pioneer BDP-450 - test, opinie, recenzja


What Hi-Fi przetestował bardzo konkurencyjny cenowo napęd Pioneera o oznaczeniu BDP-450.

Megauniwersalny napęd od Japończyków zebrał maksymalną notę 5/5 oraz rekomendację redakcji What Hi-Fi. To wielkie zaskoczenie, że tak bogato wyposażony kombajn w stosunkowo niewielkiej cenie oferuje tak znakomitą jakość obrazu oraz dźwięku. Odtwarzacz Pioneera przeczy obiegowej opinii, że tanio musi oznaczać źle.

Zarówno obraz 3D jak i 2D określono przymiotnikiem "excellent". Ilość detali w trybie 2D i 3D jest zdaniem redakcji oszałamiająca. Podkreślono bardzo dobrze budowaną głębię oraz plastykę krawędzi obrazu.

  Pioneer BDP-450  

Jeśli chodzi o dźwięk to również tutaj redakcja What Hi-Fi zdobyła się na szereg pochwał, na które szczególnie zasługuje dociążenie dźwięku, duża dynamika oraz niezwykła precyzyjność - w trybie wielokanałowym. BDP-450 bardzo dobrze odtwarza także dialogi, które są prawidłowo umiejscowione na scenie.

odtwarzacze blu-ray sklep.rms.pl

Dodajmy do tego bogatą funkcjonalność Pioneera - dwa wyjścia HDMI 1.4a 3D - rewelacyjne rozwiązanie, gdy posiadamy amplituner bez obsługi sygnału 3D. Poza tym mamy tu obsługe płyt DVD-Audio oraz SACD.

Podsumowując, zdaniem What Hi-Fi Pioneer BDP-450 to lider w swojej klasie!

Cena i specyfikacja Pioneer BDP-450