Słuchawki bezprzewodowe - ranking RMS.pl i Ceneo.pl

 

Słuchawki bezprzewodowe - ranking RMS.pl i Ceneo.pl
Autor: zespół RMS.pl

 

Najpopularniejsze słuchawki nauszne BEZPRZEWODOWE powyżej 500zł według zespołu RMS.pl:
 

1. MEE Audio Matrix3
          
Matrix 3 to w swojej cenie absolutnie najnowocześniejsze słuchawki bezprzewodowe na rynku. Wyposażono je w komplet dostępnych na rynku technologii: Bluetooth 4.0, aptX / AAC. Dzięki połączeniu autorskich 40 milimetrowych przetworników wyposażonych w dedykowane wzmacniacze oraz cyfrowych kodeków aptX oraz AAC Matrix 3 oferują jakość dźwięku porównywalną do przewodowych słuchawek w podobnej cenie.


2. Skullcandy Hesh 3 Wireless


Bezprzewodowa technologia Bluetooth, działanie do 22-godzin na baterii i lekka, składana konstrukcja sprawiają, że słuchawki są idealne do zabrania w każdą podróż. W zestawie znajduje się także kabel, który pozwala na bezpośrednie połączenie.


3. Pioneer SE-MS7BT
     
Słuchawki zapewniają wysoką jakość odtwarzanego dźwięku z zastosowaniem technologii Bluetooth. SE-MS7BT obsługują Qualcomm® aptXTM, AAC i Hi-Res Audio. NFC pozwala na parowanie słuchawek z innymi urządzeniami. Komfort słuchania zapewniony jest poprzez szerokie, miękkie, otaczające całe ucho poduszki. Dostępne w trzech wersjach kolorystycznych (czarnej, srebrnej i brązowej).

4. Polk Audio Hinge Wireless

     
Słuchawki zostały wykonane z wygodnych, trwałych materiałów (skóra i metal), połączonych w nowy sposób przez projektantów i inżynierów. Amerykański specjalista od kolumn głośnikowych postawił na wysoki komfort odsłuchu. Pałąk wykonany został z lekkiego aluminium. Zastosowana technologia Passive Sound Isolation sprawia, że nausznice szczelnie otaczają uszy, co wpływa na minimalizację hałasu, który dociera do użytkownika z otoczenia.Najlepiej sprzedające się słuchawki bezprzewodowe według Ceneo.pl:

1.Philips SHB5500

       Słuchawki bezprzewodowe - ranking RMS.pl i Ceneo.pl
Tę część zestawienia zdominowały słuchawki marketowe, na dodatek zamykające się w obrębie dwóch marek-gigantów: Philipsa i Sony. Pierwszym modelem jest SHB5500 Philipsa, przenośne słuchawki obsługiwane przez Bluetooth. Dość niewielka (przetwornik o średnicy 32mm) konstrukcja zamknięta, dedykowana i reklamowana jako towarzysz smartfonów. Małe rozmiary skutkują lekkością: SHB5500 ważą jedynie 118g, oraz łatwością transportu. Po złożeniu nie będziemy mieć trudności ze znalezieniem dla nich miejsca. Obsługa jest dość intuicyjna – aby sparować słuchawki ze smartfonem, wystarczy dwukrotnie nacisnąć przycisk na jednej z muszli. Oprócz tego, na dolnej części nausznicy znajdują się przyciski regulacji głośności. Słuchawki posiadają wbudowaną baterię ładowaną przez USB (kabel w zestawie) wystarczającą na 9 godzin działania.


2. Philips Hi-Fi SHC5100

       Słuchawki bezprzewodowe - ranking RMS.pl i Ceneo.pl
Drugie miejsce po Philipsie przenośnym zajmuje Philips domowy. Srebrne nausznice zawieszono na czarnym, plastikowym pałąku, pod którym dla zwiększenia komfortu umieszczono skórzany pasek. Również w SHC5100 przetwornik ma średnicę 32mm, są jednak nieznacznie cięższe od poprzednika. Ważą 178g, co w dalszym ciągu stanowi bardzo dobry wynik. W zestawie otrzymujemy podłużną, dość estetyczną stację nadawczą wyposażoną w antenę radiową. Producent podaje, że efektywny zasięg działania wynosi 100m.

 
3. Sony MDR-RF855RK

    Słuchawki bezprzewodowe - ranking RMS.pl i Ceneo.pl
Słuchawki Ultrasone'a błyszczą wśród konkurencji. Dosłownie. Metalowe elementy połyskują w każdym kontakcie ze światłem, przez co nie da się ich nie zauważyć. Pałąk zbudowany jest z trzech części: elastycznego środka oraz dwóch sztywnych po bokach pozwalających na regulację rozstawu. Dzięki temu ucisk jest solidny, dobrze przylegający, a jednocześnie niemęczący, wygodny. HFI 580 również dają się złożyć do rozmiarów pasujących do dołączonego etui. Niewiarygodna jest w tych słuchawkach rozdzielczość oraz umiejętność skrupulatnej, chirurgicznie precyzyjnej analizy. Ultrasone'y pozwalają na usłyszenie najdrobniejszych szczegółów nagrania, przy czym potrafią zagrać bardzo szeroko, od jednego skraju pasma do drugiego. Poważny gracz.

4. Sony MDR-RF865RK

Słuchawki bezprzewodowe - ranking RMS.pl i Ceneo.pl
Wyższy model MDR-RF, w porównaniu do poprzednika, rozbudowuje funkcjonalność o aktywny system redukcji szumów i izolacji od otoczenia, który gwarantuje, że w słuchawkach usłyszymy tylko muzykę. W przypadku słuchawek przenośnych jest to dość niebezpieczne, ale kiedy mówimy o modelu domowym – świetny sposób na relaks i wyłączenie się. 40mm przetworniki stawiają przede wszystkim na bas, dzięki czemu słuchawki sprawdzą się nie tylko w muzyce, ale i przy oglądaniu filmów. Wydłużeniu uległ też czas pracy zestawu. Po naładowaniu MDR-RF865RK są w stanie grać przez 25 godzin!


5. Sony MDR-RF810RK

    Słuchawki bezprzewodowe - ranking RMS.pl i Ceneo.pl

sluchawki bluetooth

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Słuchawki