cena od 678.00 zł.
PORÓWNAJ PRODUKTY WYBIERZ MĄDRZE >
 
Słuchawki bezprzewodowe - ranking RMS.pl i Ceneo.pl
Autor: zespół RMS.pl

Wybierz inny produkt z testu zbiorczego

Pozostałe urządzenia użyte w teście

Najpopularniejsze słuchawki nauszne powyżej 500zł według zespołu RMS.pl:
 

1. MEE Audio Matrix3
          
Matrix 3 to w swojej cenie absolutnie najnowocześniejsze słuchawki bezprzewodowe na rynku. Wyposażono je w komplet dostępnych na rynku technologii: Bluetooth 4.0, aptX / AAC. Dzięki połączeniu autorskich 40 milimetrowych przetworników wyposażonych w dedykowane wzmacniacze oraz cyfrowych kodeków aptX oraz AAC Matrix 3 oferują jakość dźwięku porównywalną do przewodowych słuchawek w podobnej cenie.


2. Sennheiser RS165
       Słuchawki bezprzewodowe - ranking RMS.pl i Ceneo.pl
Klasyczne bezprzewodowe słuchawki, sprzedawane w zestawie ze stacją nadawczą przekazującą sygnał radiowy. Z tego względu są, w opozycji do Synchros, zestawem domowym, stawiającym na wygodę i mobilność podczas odsłuchu nie tylko muzyki, ale również filmów czy nadawanych późną porą programów telewizyjnych. Zasilane akumulatorami 3xAAA (ładowarka znajduje się w stacji nadawczej), RS165 należą do nowej linii Sennheisera. Bardzo elegancko wykonane, będą ozdobą każdego pokoju. Wygodne, miękkie poduszki znajdują się również na pałąku, pozwalając na spędzenie w słuchawkach na uszach dobrych kilka godzin. Zasięg bezprzewodowej pracy sięga do 30m, a więc odległości, której Bluetooth z pewnością nie jest w stanie nam zapewnić.


3. AKG Y45 BT
     Słuchawki bezprzewodowe - ranking RMS.pl i Ceneo.pl
W żadnej części rankingu AKG nie mogło zabraknąć. Mocna pozycja austriackiej firmy z oddziałem produkcyjnym w chińskim Shenzhen na rynku słuchawek jest niekwestionowana. Skromne, minimalistyczne wzornictwo przykuwa uwagę właśnie swoją prostotą. Wąski pałąk (podobnie jak nausznice, na całej długości wyłożony miękką pianką), obrotowe niezbyt duże muszle, drobne, niezwracające na siebie uwagi przyciski. Komfort użytkowania i elegancja w dobrym stylu. W zestawie dostajemy okrągły pokrowiec zapinany na zamek, kabel micro USB do ładowania akumulatora i przewód słuchawkowy (jak każdy z modeli, również Y45BT może działać przewodowo). Jak przystało na AKG, możemy spodziewać się ocieplonego brzmienia bez śladu kłującej ostrości, nie stroniącego od basu, o muzykalnym charakterze. Jak na  bezprzewodowe słuchawki, bardzo rozdzielcze.

4. Polk Audio Hinge Wireless

     
Słuchawki zostały wykonane z wygodnych, trwałych materiałów (skóra i metal), połączonych w nowy sposób przez projektantów i inżynierów. Amerykański specjalista od kolumn głośnikowych postawił na wysoki komfort odsłuchu. Pałąk wykonany został z lekkiego aluminium. Zastosowana technologia Passive Sound Isolation sprawia, że nausznice szczelnie otaczają uszy, co wpływa na minimalizację hałasu, który dociera do użytkownika z otoczenia.Najlepiej sprzedające się słuchawki bezprzewodowe według Ceneo.pl:

1.Philips SHB5500

       Słuchawki bezprzewodowe - ranking RMS.pl i Ceneo.pl
Tę część zestawienia zdominowały słuchawki marketowe, na dodatek zamykające się w obrębie dwóch marek-gigantów: Philipsa i Sony. Pierwszym modelem jest SHB5500 Philipsa, przenośne słuchawki obsługiwane przez Bluetooth. Dość niewielka (przetwornik o średnicy 32mm) konstrukcja zamknięta, dedykowana i reklamowana jako towarzysz smartfonów. Małe rozmiary skutkują lekkością: SHB5500 ważą jedynie 118g, oraz łatwością transportu. Po złożeniu nie będziemy mieć trudności ze znalezieniem dla nich miejsca. Obsługa jest dość intuicyjna – aby sparować słuchawki ze smartfonem, wystarczy dwukrotnie nacisnąć przycisk na jednej z muszli. Oprócz tego, na dolnej części nausznicy znajdują się przyciski regulacji głośności. Słuchawki posiadają wbudowaną baterię ładowaną przez USB (kabel w zestawie) wystarczającą na 9 godzin działania.


2. Philips Hi-Fi SHC5100

       Słuchawki bezprzewodowe - ranking RMS.pl i Ceneo.pl
Drugie miejsce po Philipsie przenośnym zajmuje Philips domowy. Srebrne nausznice zawieszono na czarnym, plastikowym pałąku, pod którym dla zwiększenia komfortu umieszczono skórzany pasek. Również w SHC5100 przetwornik ma średnicę 32mm, są jednak nieznacznie cięższe od poprzednika. Ważą 178g, co w dalszym ciągu stanowi bardzo dobry wynik. W zestawie otrzymujemy podłużną, dość estetyczną stację nadawczą wyposażoną w antenę radiową. Producent podaje, że efektywny zasięg działania wynosi 100m.

 
3. Sony MDR-RF855RK

    Słuchawki bezprzewodowe - ranking RMS.pl i Ceneo.pl
Słuchawki Ultrasone'a błyszczą wśród konkurencji. Dosłownie. Metalowe elementy połyskują w każdym kontakcie ze światłem, przez co nie da się ich nie zauważyć. Pałąk zbudowany jest z trzech części: elastycznego środka oraz dwóch sztywnych po bokach pozwalających na regulację rozstawu. Dzięki temu ucisk jest solidny, dobrze przylegający, a jednocześnie niemęczący, wygodny. HFI 580 również dają się złożyć do rozmiarów pasujących do dołączonego etui. Niewiarygodna jest w tych słuchawkach rozdzielczość oraz umiejętność skrupulatnej, chirurgicznie precyzyjnej analizy. Ultrasone'y pozwalają na usłyszenie najdrobniejszych szczegółów nagrania, przy czym potrafią zagrać bardzo szeroko, od jednego skraju pasma do drugiego. Poważny gracz.

4. Sony MDR-RF865RK

Słuchawki bezprzewodowe - ranking RMS.pl i Ceneo.pl
Wyższy model MDR-RF, w porównaniu do poprzednika, rozbudowuje funkcjonalność o aktywny system redukcji szumów i izolacji od otoczenia, który gwarantuje, że w słuchawkach usłyszymy tylko muzykę. W przypadku słuchawek przenośnych jest to dość niebezpieczne, ale kiedy mówimy o modelu domowym – świetny sposób na relaks i wyłączenie się. 40mm przetworniki stawiają przede wszystkim na bas, dzięki czemu słuchawki sprawdzą się nie tylko w muzyce, ale i przy oglądaniu filmów. Wydłużeniu uległ też czas pracy zestawu. Po naładowaniu MDR-RF865RK są w stanie grać przez 25 godzin!


5. Sony MDR-RF810RK

    Słuchawki bezprzewodowe - ranking RMS.pl i Ceneo.pl

sluchawki bluetooth

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - SłuchawkiKomentarze  

0 #2 RMS.pl 2019-06-24 09:06
Cytuję jarek:
A co z takimi słuchawkami ale mnie stacjonarnymi? Trudno mi coś takiego fajnego wybrać, póki co mi polecano Muse1 z Lamax ale one dość nowe są i mało info w necie, macie może jakieś odczucia co do nich?


Poszukaj wśród Sennheiserów, to sprawdzony wybór :)

https://sklep.rms.pl/sluchawki-bluetooth-bezprzewodowe-przenosne-bez-kabla
Cytować
0 #1 jarek 2019-06-03 20:51
A co z takimi słuchawkami ale mnie stacjonarnymi? Trudno mi coś takiego fajnego wybrać, póki co mi polecano Muse1 z Lamax ale one dość nowe są i mało info w necie, macie może jakieś odczucia co do nich?
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony