cena od 69.00 zł.
PORÓWNAJ PRODUKTY WYBIERZ MĄDRZE >
 
Najlepsze słuchawki dokanałowe ranking
Autor: zespół RMS.pl

Pozostałe urządzenia użyte w teście

Wybór słuchawek dokanałowych to niełatwy wybór w tak bogatej ofercie rynkowej, dlatego Redakcja RMS.pl wybrała murowanych faworytów wśród obecnych na rynku dokanałówek. Jak zawsze sugerujemy się przede wszystkim opiniami klientów sklepu i salonu RMS.pl 

Najlepsze słuchawki dokanałowe ranking

1. Słuchawki z przedziału cenowego 0-100zł

 

Brainwavz Delta 

Jakościowo znacznie lepsze od słuchawek dostarczanych standardowo z telefonami komórkowymi i odtwarzaczami przenośnymi MP3. Dobre dla początkujących słuchaczy, których interesuje lepsza jakość dźwięku. Dla bardziej wprawionych słuchaczy zalecamy coś droższego, z lepszymi przetwornikami.

 

 

MEE Audio M9 Classic 

M9 Classic to kolejne już wydanie słuchawek M9, którymi Mee Audio zawojowało światowe rynki. To prawdopodobnie jedyne markowe słuchawki na rynku w tej cenie, których obudowa została wykonana ze stopu lekkich metali. M9 Classic w przeciwieństwie do innych modeli Mee Audio są rozwijanie przede wszystkim pod kątem uzyskania jak najwyższej jakości dźwięku. Bez ustępstw w kwestii wytrzymałości słuchawek. M9 Classic to słuchawki na lata!

 

 

MEE Audio RX18

RX18 to najlżejsze słuchawki MEE Audio w ofercie i jedne z najlepiej grających basem w swojej kategorii cenowej. Słuchawki RX18 są kompatybilne z każdym urządzeniem wyposażonym w standardowe gniazdo 3.5mm mini jack, czyli praktycznie każdym smartfonem, tabletem i laptopem.

 

 

2. Słuchawki z przedziału cenowego 101-200zł

 

 

Mee Audio M6P 

Dokanałowe słuchawki użytkowo-sportowe, które pomimo bardzo konkurencyjnej ceny zostały wyposażone w kilka unikalnych cech. Za dźwięk ze wzmocnioną ilością basu i dynamiki M6 odpowiadają 9 milimetrowe przetworniki napędzane magnesem neodymowym.

 

 

 

MEE Audio M9B 

Dokanałowe bezprzewodowe słuchawki Bluetooth, które pomimo niskiej ceny wyróżniają się bardzo dobrym wykonaniem oraz kilkoma unikalnymi funkcjonalnościami. Zostały oparte o znany i ceniony przetwornik w rewelacyjnie ocenianym przez użytkowników modelu M9.

 

 

RHA S500 

Wyjątkowo lekkie słuchawki wykonane z wytrzymałego aluminium. Słuchawki RHA S500 zaprojektowane tak zostały, aby bezpiecznie i wygodnie zmieścić się wewnątrz kanału słuchowego, minimalizując dochodzący z zewnątrz hałas

 


 

3. Słuchawki z przedziału cenowego 201-300zł

 

 

 

HiFiMAN RE-300h

Najtańsze słuchawki od legendarnego producenta najlepszych na świecie słuchawek planarnych i jednych z najlepszych na świecie słuchawek audiofilskich, a także szokująco dobrych odtwarzaczy przenośnych za bardzo duże pieniądze. RE-300h oferuje ciepłe, łagodne i klimatyczne brzmienie, które wyprostuje wiele zbyt ostrych dźwięków z plików mp3 lub radia FM.

 

 

 

Beyerdynamic DTX 102iE  

Kolejne słuchawki od poważnego audiofilskiego producenta, które brzmieniem celują w bardziej wyrobionego słuchacza oczekującego barwnego, zrównoważonego dźwięku. DTX to bardzo dobre rozwiązanie dla każdego, kto chce namiastkę prawdziwego stereo hi-fi ze smartfona.

 

 

 

MEE Audio M6 PRO 

Jest bardziej "pro" niż wskazuje na to cena. Porównania do słuchawek dokanałowych za 400, 600 czy 800zł to żaden wstyd w przypadku tego modelu. Dźwięk jest wyrównany, bogaty na górze, z bardzo intensywnym szybkim basem i równą średnicą. Ale nie ma nic za darmo M6 Pro lubią ciepło i łagodnie grające smartfony i odtwarzacze przenośne.

 

 

4. Słuchawki od 300zł do 500zł

 

 

 

HiFiMAN RE-400

Bardzo poważne audiofilskie słuchawki dedykowane do współpracy zarówno z prostymi urządzeniami takimi jak smartfony i tanie odtwarzacze MP3, jak i z zaawansowanymi odtwarzaczami takimi jak HiFiMAN, Astell&Kern, FiiO i inne. Oferują pełne, bogate brzmienie oparte o zdrową, ciepłą i mocną średnicę. Znakomite do każdego gatunku muzycznego, cieszące się niesłabnącą popularnością na całym świecie.

 

 

 

Musical Fidelity EB-33

Obok RE-400 najlepsze słuchawki dokanałowe w zakresie cenowym ok 400zł. Bardzo dobre, analityczne ale i muzykalne brzmienie z szybki głębokim basem i bogatą ale zupełnie nieagresywną górą. Szokująca znakomita głębia dźwięku i przestrzenność grania. Jedyna wada to specyficzny wygląd, który nie należy do zbyt wyszukanych.

 

 

 

Polk Audio Nue Era

Produkt skierowany do miłośników produktów Apple - zarówno smartfonów, playerów jak i tabletów. Wykonane niczym droga biżuteria oferują brzmienie znane z drogich, potężnych kolumn amerykańskiego Polk Audio. Pełne sterowanie dla produktów Apple, zaawansowana budowa przetworników oraz materiałów membrany gwarantuje znakomite, wciągające brzmienie - najlepsze w swojej cenie.Komentarze  

0 #1 Bebe 2017-12-16 13:22
Zagadnienie nie zostało przedstawione w pełni, wiele elementów zostało pominiętych ale
i tak uważam, że jest nieźle. Zdecydowanie wyróżnia się na tle innych:)
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony