Najlepsze słuchawki dokanałowe ranking (jakie słuchawki dokanałowe kupić)

 
Najlepsze słuchawki dokanałowe ranking
Autor: zespół RMS.pl

Wybór słuchawek dokanałowych to niełatwy wybór w tak bogatej ofercie rynkowej, dlatego Redakcja RMS.pl wybrała murowanych faworytów wśród obecnych na rynku dokanałówek. Jak zawsze sugerujemy się przede wszystkim opiniami klientów sklepu i salonu RMS.pl 

Najlepsze słuchawki dokanałowe ranking

1. Słuchawki z przedziału cenowego do 100zł

Mee Audio M6

Dokanałowe słuchawki użytkowo-sportowe, które pomimo bardzo konkurencyjnej ceny zostały wyposażone w kilka unikalnych cech. Za dźwięk ze wzmocnioną ilością basu i dynamiki M6 odpowiadają 9 milimetrowe przetworniki napędzane magnesem neodymowym.

 

 

 

2. Słuchawki z przedziału cenowego 101-200zł

 Mee Audio X1

Mee Audio X1

X1 są zaprojektowane z myślą o aktywności fizycznej. Dzięki opatentowanemu systemowi mocowania kabla, słuchawki nigdy nie wysuwają się i nie wypadają z uszu. Dodatkowo, stabilne mocowanie X1 umożliwia lepsze wygłuszenie hałasów pochodzących z zewnątrz. Dzięki temu możesz słuchać muzyki na niższym poziomie głośności, chroniąc słuch przed nadmiernym poziomem decybeli. Żadne słuchawki nie zapewniają takiej swobody ruchu i pewności.

 

 

Sennheiser CX300s

 Sennheiser CX300S

 Wyjątkowo lekkie słuchawki wykonane z wytrzymałego aluminium. Słuchawki RHA S500 zaprojektowane tak zostały, aby bezpiecznie i wygodnie zmieścić się wewnątrz kanału słuchowego, minimalizując dochodzący z zewnątrz hałas.

 

Polk Audio UltraFit3000

Polk Audio UltraFit3000

Polk Audio UltraFit 3000 to seria słuchawek, które dedykowane są sportowcom: biegaczom, rowerzystom, gimnastykom, stałym bywalcom siłowni.

 

3. Słuchawki z przedziału cenowego 201-300zł

 

 

 

HiFiMAN RE-300h

Najtańsze słuchawki od legendarnego producenta najlepszych na świecie słuchawek planarnych i jednych z najlepszych na świecie słuchawek audiofilskich, a także szokująco dobrych odtwarzaczy przenośnych za bardzo duże pieniądze. RE-300h oferuje ciepłe, łagodne i klimatyczne brzmienie, które wyprostuje wiele zbyt ostrych dźwięków z plików mp3 lub radia FM. 

 

 

 

 

Mee Audio M6G2

MEE Audio M6 PRO 2nd Generation

 Modularna konstrukcja, komfortowe dopasowanie i świetny dźwięk - słuchawki M6 PRO stały się hitem wśród muzyków na całym świecie. Druga generacja niesie za sobą kolejne ulepszenia, które mają jeszcze bardziej zwiększyć wygodę użytkowania.

 

4. Słuchawki z przedziału cenowego od 300 do 500zł

RHA MA750

RHA MA750

Przetworniki RHA z rodziny 560 zostały opracowane w celu uzyskania wysokiej wierności w reprodukcji dźwięku. Odtwarzany przez nie dźwięk ma odpowiednią barwę, precyzję oraz moc, zapewniając przyjemność z każdego odsłuchu.

 

Mee Audio MX2

 Mee Audio MX2

Słuchawki MX2 PRO posiadają budowę hybrydową, złożoną z dwóch przetworników: dynamicznego oraz zbalansowanego przetwornika armaturowego. Brzmienie MX2 PRO oparte jest o silną podstawę basową: niskie tony brzmią sprężyście i żywo przy zachowaniu pełnej kontroli i braku przytłaczania pozostałych części pasma. Tony średnie oraz wysokie są odpowiednio wyważone względem niższych rejestrów, tworząc zgraną harmonię o ocieplonym, przyjemnym dla ucha, angażującym brzmieniu z dobrze zarysowaną sceną o zauważalnej głębi. Słuchawki MX2 PRO będą dobrym wyborem dla tych, którzy słuchają przede wszystkim energicznej muzyki, lubią brzmienie okrągłe i mocno angażujące, a także cenią sobie odpowiednio wyważoną, a wciąż mocno zarysowaną linię basu.

 

Mee Audio P2

Mee Audio Pinnacle P2

P2 zbudowano na bazie niezwykle udanego modelu P1, który jest dwukrotnie droższy. Wykorzystano przy tym tańsze materiały i zmodyfikowany przetwornik o znacząco niższej impedancji, co pozwala na współpracę z dowolnym smartfonem i tabletem.P2 podobnie jak jego droższy brat P1 korzysta ze złącz MMCX, zaś ich ergonomiczna obudowa pozwala na noszenie zarówno kablem do góry (z mocowaniem za ucho), jak i w dół. Kabel użyty w P2 to najmocniejszy i najgrubszy przewód, jaki firma wykonała w całej swojej historii.

 

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Słuchawki dokanałowe