cena od 69.00 zł.
PORÓWNAJ PRODUKTY WYBIERZ MĄDRZE >
 
Najlepsze słuchawki dokanałowe ranking
Autor: zespół RMS.pl

Pozostałe urządzenia użyte w teście

Wybór słuchawek dokanałowych to niełatwy wybór w tak bogatej ofercie rynkowej, dlatego Redakcja RMS.pl wybrała murowanych faworytów wśród obecnych na rynku dokanałówek. Jak zawsze sugerujemy się przede wszystkim opiniami klientów sklepu i salonu RMS.pl 

Najlepsze słuchawki dokanałowe ranking

1. Słuchawki z przedziału cenowego do 100zł

 

Brainwavz Delta 

Jakościowo znacznie lepsze od słuchawek dostarczanych standardowo z telefonami komórkowymi i odtwarzaczami przenośnymi MP3. Dobre dla początkujących słuchaczy, których interesuje lepsza jakość dźwięku. Dla bardziej wprawionych słuchaczy zalecamy coś droższego, z lepszymi przetwornikami.

 

 

MEE Audio RX18

RX18 to najlżejsze słuchawki MEE Audio w ofercie i jedne z najlepiej grających basem w swojej kategorii cenowej. Słuchawki RX18 są kompatybilne z każdym urządzeniem wyposażonym w standardowe gniazdo 3.5mm mini jack, czyli praktycznie każdym smartfonem, tabletem i laptopem.

 

 

2. Słuchawki z przedziału cenowego 101-200zł

 

 

Mee Audio M6P 

Dokanałowe słuchawki użytkowo-sportowe, które pomimo bardzo konkurencyjnej ceny zostały wyposażone w kilka unikalnych cech. Za dźwięk ze wzmocnioną ilością basu i dynamiki M6 odpowiadają 9 milimetrowe przetworniki napędzane magnesem neodymowym.

RHA S500 

Wyjątkowo lekkie słuchawki wykonane z wytrzymałego aluminium. Słuchawki RHA S500 zaprojektowane tak zostały, aby bezpiecznie i wygodnie zmieścić się wewnątrz kanału słuchowego, minimalizując dochodzący z zewnątrz hałas.

 


 

3. Słuchawki z przedziału cenowego 201-300zł

 

 

 

HiFiMAN RE-300h

Najtańsze słuchawki od legendarnego producenta najlepszych na świecie słuchawek planarnych i jednych z najlepszych na świecie słuchawek audiofilskich, a także szokująco dobrych odtwarzaczy przenośnych za bardzo duże pieniądze. RE-300h oferuje ciepłe, łagodne i klimatyczne brzmienie, które wyprostuje wiele zbyt ostrych dźwięków z plików mp3 lub radia FM. 

 

 

MEE Audio M6 PRO 

Jest bardziej "pro" niż wskazuje na to cena. Porównania do słuchawek dokanałowych za 400, 600 czy 800zł to żaden wstyd w przypadku tego modelu. Dźwięk jest wyrównany, bogaty na górze, z bardzo intensywnym szybkim basem i równą średnicą. Ale nie ma nic za darmo M6 Pro lubią ciepło i łagodnie grające smartfony i odtwarzacze przenośne.

 

 

4. Słuchawki od 300zł do 500zł

 

 

 

HiFiMAN RE-400

Bardzo poważne audiofilskie słuchawki dedykowane do współpracy zarówno z prostymi urządzeniami takimi jak smartfony i tanie odtwarzacze MP3, jak i z zaawansowanymi odtwarzaczami takimi jak HiFiMAN, Astell&Kern, FiiO i inne. Oferują pełne, bogate brzmienie oparte o zdrową, ciepłą i mocną średnicę. Znakomite do każdego gatunku muzycznego, cieszące się niesłabnącą popularnością na całym świecie.  

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - SłuchawkiKomentarze  

0 #1 Bebe 2017-12-16 13:22
Zagadnienie nie zostało przedstawione w pełni, wiele elementów zostało pominiętych ale
i tak uważam, że jest nieźle. Zdecydowanie wyróżnia się na tle innych:)
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony