Słuchawki do 200 zł

Słuchawki z przedziału cenowego 150-200zł to dobra oferta dla osób ceniących sobie mobilność, a zarazem komfort użytkowania i dobrą jakość dźwięku. Poniżej prezentujemy ranking wybranych przez nas słuchawek wraz z ich krótką specyfikacją.

Mee Audio M6

Mee Audio M6

RX18 to najlżejsze słuchawki MEE Audio w ofercie i jedne z najlepiej grających basem w swojej kategorii cenowej. Słuchawki są kompatybilne z każdym urządzeniem wyposażonym w standardowe gniazdo 3.5mm mini jack, czyli praktycznie każdym smartfonem, tabletem i laptopem.

mee audio x1

Mee audio X1

Jakościowo znacznie lepsze od słuchawek dostarczanych standardowo z telefonami komórkowymi i odtwarzaczami przenośnymi MP3. Dobre dla początkujących słuchaczy, których interesuje lepsza jakość dźwięku. Dla bardziej wprawionych słuchaczy zalecamy coś droższego, z lepszymi przetwornikami.

 

AKG K52

Słuchawki profesjonalne dla osób, które chcą nauczć się brzmienia studyjne i zrozumieć jak brzmi prawidłowy, nieprzesadzony w całym paśmie dźwięk. 

 

Warto dopłacić do:

 Shure SRH 240 – zrównoważone i naturalne. 

Słuchawki SRH240 firmy Shure w porównaniu z AKG K518 to przede wszystkim neutralność brzmienia. Polecam je osobom stawiającym na wierne odwzorowanie dźwięków, bez specjalnych fajerwerków takich jak podbity bas i wysokie tony. Lepsze będą w klasyce, jazzie i innych spokojniejszych klimatach muzycznych. Słuchawki zdecydowanie solidniej wykonane... bez problemu przetrwają niejeden upadek na ziemię. Słuchawki tracą w przenośnym zastosowaniu... w porównaniu z AKG K518 nie możemy ich złożyć. Jeśli chodzi o domowe zastosowanie to sprawdzą się znakomicie, także z powodu świetnego tłumienia zewnętrznych hałasów.

MEE Audio M6 Pro 2nd generation - analityczne brzmienie.

Słuchawki MEE Audio M6 Pro 2 generacji sam producent określa jako monitory dla profesjonalistów. Słuchawki mają neutralne i analityczne brzmienie, co przełożyło się na dużą popularność modelu właśnie wśród osób zawodowo zajmujących się muzyką. Słuchawki posiadają ultracienką membranę o grubości 5 mikronów oraz bardzo lekką aluminiową cewkę. Dzięki temu dokanałówki mimo niewielkich rozmiarów charakteryzują się niezwykłą precyzją oraz harmonią dźwięku. Aby zapewnić maksymalny komfort odsłuchu producent zastosował w modelu M6 Pro opatentowany sposób mocowania słuchawek w uchu. W komplecie otrzymujemy dwa typy okablowania - jeden do codziennego użytku, drugi do odsłuchu scenicznego i audiofilskiego. Słuchawki polecamy więc przede wszystkim osobom szukającym detalicznego i skupionego na szczegółach dźwięku. Użytkownicy docenili w M6 Pro 2 generacji także scenę, która jest szeroka a poszczególne instrumenty wręcz wzorcowo umiejscowione. 

sluchawki

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Słuchawki