JBL SB 350 - test, recenzja, opinie


Przedstawiamy dziś kolejną recenzję z portalu What Hi-Fi? Tym razem na warsztat wzięto soundbar JBL-a, SB 350.

JBL SB 350

"JBL ma już w karierze kilka znakomitych soundbarów, jak SB 200 czy SB 400 - i SB 350 okazuje się kolejnym hitem. To mógłby być kolejny długi, czarny głośnik. Wysmakowane srebrne akcenty i stylowy półcylindryczny kształt robią ogromną różnicę. (...) Z dwiema okrągłymi stopkami głośnik mierzy 8cm, co sprawia, że świetnie nadaje się do umiejscowienia pod ekranem telewizora. Szczupły kształt nie zajmuje zbyt wiele miejsca na stole, soundbar może być jednak montowany bezpośrednio na ścianie. Z tyłu znajduje się przełącznik, który optymalizuje wydajność głośnika w zależności od miejsca montażu.
JBL SB 350

soundbar sklep rms.pl

Dołączony subwoofer nie wymaga szerszego opisu, choć zbiera punkty za praktyczną, kompaktową konstrukcję. Mierzy zaledwie 24cm, z czego 16 to skierowany w dół głośnik. Jest wyposażony również w przełącznik fazy oraz przycisk ręcznie parujący go z soundbarem - choć w naszym teście połączył się z nim automatycznie w 9 na 10 prób. JBL SB 350

SB 350 posiada wiele cech, za które można go chwalić. Jego wzornictwo dokładnie wpasowuje się w to, czego można wymagać od soundbara, a do tego dostarcza dużego, dynamicznego i szczegółowego dźwięku. Wzbogaca filmy porywającym, przestrzennym dźwiękiem."

Przeczytaj pełen tekst recenzji w portalu What Hi-Fi? Cena i specyfikacja JBL SB 350 w sklepie RMS.pl JBL SB 350